Türsab’dan üye seyahat acentalarına 50’nci yıl hediyesi türsab acenta yazılımı

TÜRSAB, seyahat acentalarının rezervasyon, raporlama ve müşteri bilgileri gibi işlemlerini rahatlıkla sürdürebilmelerini sağlayacak yeni bir yazılım programı geliştirdi. Yüksek sayıda rezervasyon alan seyahat acentaları çeşitli programlar kullanarak çalışırken, birçok seyahat acentası program maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle Excel, Word gibi ofis uygulamaları üzerinden işlerini yürütmeye çalışmakta ve online veri bankası, satış raporlama gibi verilere kolaylıkla ulaşamamaktalar.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği buradan hareketle, seyahat acentalarının kullanımına sunduğu “TÜRSAB Acenta Yazılımı”nı geliştirdi. Acentalar internet üzerinden; rezervasyon, raporlama ve müşteri bilgi programına artık ücretsiz bir şekilde kolaylıkla ulaşabilecek.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya tasarlanan yazılım programının sürekli geliştirileceğini; “Programı sürekli geliştireceğimizi ve güncelleyeceğimizi, gelecekte online rezervasyonların da yapılabileceği bir platform hedefimiz olduğunu da belirtmek isterim. TÜRSAB yazılımımızın hayırlı olması dileklerimle, bol satışlar hep birlikte güçlü yarınlar dilerim” cümleleriyle ifade etti.

Seyahat Acentalarının yazılım programı üzerinden ulaşacağı hizmetlerin tümü aşağıda yer almaktadır;

•         Müşteri Bilgi Formu

o        Otel Rezervasyonu Formu

o        Transfer Rezervasyon Formu

o        Uçak Rezervasyon Formu

o        Tur Rezervasyon Formu

o        Gemi Seyahati Rezervasyon Formu                            

•         Otel Bilgi Formu

•         Voucher

•         Satış Takip Raporu

•         Müşteriveri Bankası Oluşturma

•         TÜRSAB Yazılımlarına Kolay Ulaşım

•         TÜRSAB Dökümanları ve Duyuruları Takip

 

TÜRSAB’ın geliştirdiği yazılım programına internet üzerinden, her bilgisayar ve cep telefonundan ulaşabilirsiniz. Seyahat acentaları; müşteri bilgilerine, günlük, haftalık, aylık ve yıllık satışlarına TÜRSAB’ın kendi üyelerine sağladığı alt domain üzerinden programa giriş sağlayarak ulaşabilecektir. Program sayesinde, Seyahat Acentalarının müşteri verileri gizli ve güvenli kalacak olup, bulut üzerinde üye bazında servis sağlayıcı firmada tutulacaktır.

TÜRSAB Online üzerinden acenta kodu alınarak www.tursabyazilim.org adresinden TÜRSAB Acenta Yazılımı kullanılmaya başlanacaktır.

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar