BDT pazarının en çok tercih ettiği otellerin başında gelen ve Tekirova’nın gözde otellerinden Club Hotel Phaselis Rose, 26 Mayıs’ta sezona merhaba diyecek.

Tekirova’da 559 oda ile denize sıfır konumunda yer alan 5 yıldızlı her şey dahil hizmet sunan, konaklama sektörünün köklü otellerinden Club Hotel Phaselis Rose, 2021 sezona iddialı bir şekilde ” Merhaba ” diyecek.

Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak; ” Türk turizminin geçtiği bu zorlu süreçte grup olarak inanıcını hiç kaybetmeyerek önümüzdeki sürece umutla baktıklarını Türk turizmi,  otel çalışanları ve misafirleri için  taşın altına ellerine koyarak kapılarını tüm pandemi önemlerini alarak  26 Mayıs’ta açacaklarını belirtti.

Öte yandan, Club Hotel Phaselis Rose dünya çapındaki gezginlerin yorumlarıyla belirlenen  ve en prestijli ödüllerinden biri olan  Travellers‘ Choice 2021  Ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar