Tarsus Turkey Fuarcılık tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB’in destekleriyle 31.’si düzenlenecek olan ZUCHEX, ev ve mutfak eşyaları sektöründe 2021’in dünyadaki ilk ve tek büyük buluşması olacak. Milyarlarca dolarlık ticaretin beklendiği uluslararası organizasyon, 16 – 19 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek.

Fuarda, Türkiye’nin ve dünyanın lider markaları, sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar en yeni koleksiyonlarını bir arada sergileyecek.

Zuchex 2021, ev ve mutfak eşyası üreticilerinin yanı sıra HORECA üretimi yapan çoğunluğu yerli üreticilere de ev sahipliği yapacak. Türkiye ekonomisinin en önemli ihracat kalemlerinden birisi olan Turizm sektörü, ihtiyaç duyduğu araç, gereç ve ekipmanları, katılımcıları arasında ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösterip aynı zamanda HORECA üretimi gerçekleştiren firmaların da yer aldığı Zuchex 2021’de bulabilecek.

HORECA satın almacıları, Zuchex 2021’de bir taraftan ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tedarik edebilecekleri firmalarla bir araya gelirken, diğer yandan mutfak ve sunum ekipmanlarına yönelik inovatif ürünleri ve yeni koleksiyonları yerinde görebilecek.

 

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar