44 yaşındaki Ersoy Ceylan’ın virüsü eşinden kaptığı belirtildi.

Otelz Genel Müdür Yardımcısı Ersoy Ceylan, koronoya yenik düştü. 

Türkiye turizminin sevilen değerli ismi  Otelz Genel Müdür Yardımcısı Ersoy Ceylan, yakalandığı Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğün hastanede hayatını kaybetti. 44 yaşındaki Ersoy Ceylan’ın virüsü eşinden kaptığı belirtildi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, İstanbul'da bir medya planlama ajansı başkanı olan 1 çocuk annesi Sinem Ceylan, 12 gün önce Covid 19'a yakalandı. Bu sırada turizmci olan eşi Ersoy Ceylan iş için Antalya'da, oğlu ise Bodrum'da anneannesinin yanındaydı. Sinem Ceylan eşini arayıp "Ben pozitif oldum eve gelme" dedi. Ama eşi Ersoy Ceylan onu dinlemedi. "Sana benim bakmam lazım. Öleceksek birlikte ölelim" diye konuştu ve eşinin yanına geldi. Ancak 4 gün sonra onda da belirtiler başladı. Eş zamanlı olarak Sinem Ceylan, tedavi için hastaneye yatırıldı. Bundan bir gün sonra da Ersoy Ceylan pozitif oldu ve hastaneye yattı. Son durumda Sinem Ceylan taburcu oldu, evde tedavisi sürüyor. Ancak bir süredir yoğun bakımda olan Ersoy Ceylan hayatını kaybetti.

Turizmde Son Nokta olarak merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar