Kalender; "Yapmış olduğumuz bu organizasyon ülke tanıtımı için çok önemli "

Dünyadaki Turizm otoritesi 14 Turizm STK Başkanının konuşmacı olarak katılacağı Turizm Çalıştay ve Konferansı İstanbul Pullman Otel de gerçekleşecek. Dünyada ilk defa STK başkanlarının bir araya geleceği çalıştaya, birçok ülkeden 250’ye yakın Tur Operatörü de katılım gösterecek.

Çalıştayın organizasyonunu üstlenen TravelShop Turkey Genel Müdürü ve ISTTA Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kalender, konuyla ilgili olarak şu şekilde konuştu. Öncelikle bu derece önemli organizasyonu Türkiye’de gerçekleştirebilecek olmaktan çok mutluyum. USTOA Başkanı Terry Dale, TIE Başkanı Jon Bruno, WFTA Başkanı Eric Wolf, OTOAI Başkanı Riaz Munshi gibi dünyada Turizme yön veren çok önemli şahsiyetlerin etkinliğimize konuşmacı olarak katılmasından ötürü çok mutluyum. Dünyada ilk defa bu kadar önemli konuşmacı bu şekilde bir araya geliyor ve bu da İstanbul’a nasip olacak. Yapmış olduğumuz bu organizasyon ülke tanıtımı için çok önemli ve Türkiye’deki meslektaşlarımız için de iyi bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum.

Etkinliğimize destek olan Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansına, Türk Havayollarına, İstanbul Turizm Derneğine, Pullman Otele ve bize destek veren diğer tüm Turizm profesyonelleri ve alakadar olan STK’lara teşekkür ediyorum. An itibariyle tüm masa ve stantlarımız dolmuş durumda ancak etkinlikten faydalanmak isteyen tüm meslektaşlarımız ziyaretçi olarak katılım gösterebilirler.Sosyal mesafe kuralları gereğince gelecek olan tüm katılımcılarımızın etkinlik öncesinde kayıtlarını aşağıda linkten yaptırması gerekmektedir. 

www.workshoptravelshop.com/register/visitor/step1 


Online destek için 0549 540 54 82 nolu whatsapp hattından veya office@tieseurasia.com email adresinden irtibata geçiniz. Bu etkinliğin Turizm camiamıza faydalı bir etkinlik olmasını diliyorum. 

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar