Doğaç Çor, "Bundan tam 10 yıl önce ilk misafirimizi ağırladığımız aynı heyecan ile misafirlerimize ev sahipliği yapmaya ve aldığımız tüm sağlık önlemleri ile unutulmaz anılar yaratmaya devam ediyoruz..."

Muhteşem deniz manzaralı odaları ile İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel konumlarından birine sahip, Kadıköy İskelesi’ne ve metroya yürüme mesafesinde, şehrin diğer önemli noktalarına kolay ulaşım imkânı sunan DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda Satış ve Pazarlama Direktörü Doğaç Çor; Bundan tam 10 yıl önce ilk misafirimizi ağırladığımız aynı heyecan ile misafirlerimize ev sahipliği yapmaya ve aldığımız tüm sağlık önlemleri ile unutulmaz anılar yaratmaya devam ediyoruz...

Beraber nice 10 yıllara!

DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda; pandemi süreci ile birlikte geliştirdikleri ve uygulamaya aldıkları ‘Hijyen Prosedürleri’ ile birlikte standart uygulamaları güçlendirilerek, sosyal ve fiziksel mesafe planları ve Acil Durum Planı kapsamında otel bünyesinde “Covid-19 Kriz Ekibi’ oluşturmuş, Hilton’un otel temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda yepyeni bir global program geliştirdiği Hilton CleanStay programı devreye aldığını sürecin en başında duyurmuştu. DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda; 2020 Temmuz ayı itibarıyla her denetlemeden geçerek 2021 yılında da ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya devam etmektedir.

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar