Ela Excellence Resort Belek, misafirlerine unutulmaz bir yılbaşı yaşatmak üzere 24 Aralık 2023 - 6 Ocak 2024 tarihleri arasında her ayrıntısı düşünülmüş bir program sunuyor. Avantgarde Orkestrası'nın muhteşem müzik performansı eşliğinde Ela Excellence'ın Executive Şefi Şevket Gökçen'in hazırladığı özel yılbaşı menüsü, benzersiz doğal güzelliklere sahip otelin atmosferinde bir araya geliyor.

Ela Excellence, özel olarak tasarladığı Noel yemeği, piyano resitali, konsept partiler, canlı müzik ve Dj performansları gibi çeşitli aktiviteleri ile misafirlerine yılbaşı ruhunu en özel şekilde hissettiriyor.

Unutulmaz Yılbaşı Deneyimi

Ela Excellence, yeni yıla özel hazırladığı programı ile 2023 yılının son günlerinde benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Avantgarde Orkestrasının sunacağı eşsiz müzik dinletisi eşliğinde yılbaşına özel hazırlanan yeni yıl menüsü misafirlere bir lezzet şöleni yaşatıyor. Yılbaşı bandosu, göz alıcı dans şovları ve DJ performansı eşliğinde after party gibi özel etkinlikleriyle Ela Excellence, misafirlerine eşsiz bir yılbaşı atmosferi sunmayı hedefliyor.

Minikler İçin Unutulmaz Bir Yılbaşı

Ela Excellence, yeni Yıl Atölyeleri, Noel & Yeni Yıl partisi, Christmas Sonic gösterisi,  Bilim Gösterisi, Simon Palyaço Gösterisi, Moana Gösterisi, Toys Story Gösterisi, Lord of Bubble Gösterisi, Noel Baba ve Çocuk Diskosu gibi birbirinden eğlenceli aktiviteler ve sürprizlerle minik misafirlere unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

ilk sabahında ana restoranda özel bir Brunch deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Bu özel Brunch, canlı müzik eşliğinde Ela Excellence'in özgün gastronomisiyle yeni yıla taze bir başlangıç yapma fırsatını sunuyor.

Ela Excellence, Kapalı Isıtmalı Havuz, Olimpik Açık Isıtmalı Havuz, Isıtmalı Açık Çocuk Havuzu ve Su Kaydırakları ile konuklarına hem eğlence dolu bir tatil hem de tazeleyici bir ruh hali yaşatmayı amaçlıyor.

Ela Excellence Resort Belek, misafirlerine yeni yılın coşkusunu hissederken özel anlar yaşatmak için hazırladığı programı ile unutulmaz bir yılbaşı deneyimi sunuyor.

Kategoriler
    Güncel Yazılar