Tchibo; Kayak Pistlerinin En Sevilenleri temasının yenilikçi spor kıyafetleri ve aksesuarlarıyla sizi hem soğuklara hem de kayak sezonuna hazırlıyor.

Tchibo, yaklaşan kayak sezonunu yeni teması “Kayak Pistlerinin En Sevilenleri” ile karşılıyor. Kayak ceketlerinden yalıtımlı telefon çantasına, çocuklar için tasarlanmış rengarenk snowboard montlarından kayak pantolonlarına kadar birbirinden şık ve fonksiyonel ürünü bir arada bulunduran temada, çocuk ve yetişkinlerin kayak yaparken farklı ihtiyaçlarına uygun birçok seçenek bulunuyor.

Sürekli yenilenen temalarıyla  müşterilerine birbirinden fonksiyonel ve şık ürün alternatifleri sunan Tchibo; Kayak Pistlerinin En Sevilenleri temasının yenilikçi spor kıyafetleri ve aksesuarlarıyla sizi hem soğuklara hem de kayak sezonuna hazırlıyor.

Tchibo’yla kayak pratik, şık ve daha rahat

 

 

Tchibo, tarzınıza tarz katarken soğuk günlerde kurtarıcınız olacak ürünleri bir temada sunuyor. Çevre dostu evoPel malzemesi sayesinde kapitone kayak montu, su ve rüzgar geçirmiyor. Şık olduğu kadar aynı zamanda oldukça pratik bir yapıya sahip örgü polar ceket ve peluş ceket, ideal ısı yalıtımlı tasarımıyla temanın dikkat çeken parçaları arasında. Teddy kumaştan üretildiği için son derece yumuşak yelek ve sürdürülebilir kulak koruyucu, fonksiyonel olduğu kadar şık bir tasarıma da sahip. Yalıtımlı akıllı telefon çantası ise donmaya karşı korumalı yumuşak sünger dolgusu ile telefonunuzu soğuğa ve olası çarpmalara karşı güvende tutuyor. Soğuk havalarda kayak keyfinizi Tchibo termosta uzun süre sıcak kalacak kahvenizle doyasıya çıkarabilirsiniz.

Minikler de kayak sezonuna hazır

Çocukların kayak sezonunu ve kış mevsimini daha eğlenceli ve güvenli geçirmesi için gerekli her şey Tchibo’da. Farklı renk seçenekleriyle snowboard montu ve kayak pantolonu, rüzgâr ve su geçirmez oluşları ve hareket özgürlüğünü kısıtlamayan pratik tasarımlarıyla küçük kayak tutkunlarına hem güvenli hem de konforlu bir eğlence imkanı sunuyor. DryActive Plus donanımı sayesinde nefes alan, nem emici ve çabuk kuruyan içlik de özellikle açık hava aktiviteleri için ideal bir ürün.

 

 

Ürünlerin kodları ve fiyatları

670451 Kadın Kapitone Kayak Montu

671752 Kadın Teddy Ceket

671838 Erkek Termal Örgü Polar Ceket

671835 Kadın Teddy Yelek

669044 Kulak Koruyucu

666963 Yalıtımlı Akıllı Telefon Çantası

667864 Kupalı Termos

670155 Çocuk Kayak ve Snowboard Montu

670170 Çocuk Kayak ve Snowboard Pantolonu

670196 Çocuk Kayak ve Kışlık İçlik

https://www.tchibo.com.tr/

Tchibo Hakkında: Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 13 ülkede 1000den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimoyu sunmak üzere kullanmaktadır. 2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan'da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir. 1949da Hamburgda kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya'nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.

Kategoriler
    Güncel Yazılar