Bilkent Otel’de gerçekleştirilecek gecede, pek çok kategoride alanının en iyileri, turizm sektörünün profesyonellerinden oluşan seçkin jürinin değerlendirmesiyle ödüllendirilecek.

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni’nde, turizmin en başarılı isimleri ödüllerine kavuşacak. 19 Ekim 2023 tarihinde Bilkent Otel’de gerçekleştirilecek gecede, pek çok kategoride alanının en iyileri, turizm sektörünün profesyonellerinden oluşan seçkin jürinin değerlendirmesiyle ödüllendirilecek.

                                 Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Birol Akman

Turizm sektörünün gelişimine önemli katkıda bulunan isimleri ödüllendirmenin yanı sıra turizm alanındaki başarıları teşvik etmek amacıyla da düzenlenen gece, yurt içi ve yurt dışından birçok önemli konuğa ev sahipliği yapacak.

ATİD Turizmin En'leri, sadece ödül kazananlar için değil, aynı zamanda turizm sektörünün liderleri, işletmecileri, profesyonelleri ve turizme katkıda bulunan diğer tüm paydaşlar için önemli bir buluşma noktası olacak. Etkinliğe katılanlar, sektördeki son gelişmeleri ve fırsatları değerlendirme şansı bulacak. Katılımcılar için unutulmaz bir deneyim olması beklenen ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam edecek.

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar