Accor, Mövenpick’in Diyarbakır’daki ilk şubesi için Kaya Group ile anlaşma imzaladı.

Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik bölgesinde 1000’den fazla oteli ile dünyanın önde gelen konaklama gruplarından olan Accor, Mövenpick’in Diyarbakır’daki ilk şubesi için Kaya Group ile anlaşma imzaladı.

14 Ağustos 2023'te açılacak olan, şehrin en yeni 5 yıldızlı oteli Mövenpick Diyarbakır, Mövenpick’in dünyaca ünlü misafirperverlik anlayışını ve lüks konaklama imkânlarını, üstün deneyimler ve hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için uygun olanaklar eşliğinde sunmaya hazırlanıyor.   

Şehrin kalbinde yer alan Mövenpick Diyarbakır, modern bir konfor anlayışıyla tasarlanmış 153 geniş oda ve süit ile hizmet verecek. Ayrıca eşsiz bir rahatlama hissi sunan tüm süitlerde bulunan jakuziler şehri keşfetmekle veya bölgede iş yapmakla geçen bir günün ardından keyifli bir konaklama deneyimi sağlayacak. Seyahat edenler için kolay ulaşılabilir bir konumda bulunan otel, Diyarbakır Havalimanı’na 5, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi'ne 10 dakika sürüş mesafesinde ve önemli iş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alıyor. 

 

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar