95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin 100 oteliyle dünyanın franchise  veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Avrupa’daki ilk Registry Collection oteli olan Ajul Luxury Hotel & Spa Resort’un açılışını duyurdu. 171 odası bulunan 5 yıldızlı bu resort tesis, güzel plajları, ormanları, sunduğu Ege Denizi ve Olimpos Dağı manzaralarıyla Yunanistan’ın cazibe merkezlerinden Halkidiki’de yer alıyor.

Göz alıcı konumlarda benzersiz deneyimler sunan ve her biri özel olarak seçilen Registry Collection otelleri, kendine özgü ve incelikle düşünülmüş tasarımı, birinci sınıf hizmet anlayışıyla bir araya getiriyor. Zeus International Hotels & Resorts’a ait olan ve yine aynı şirketin işleteceği Ajul Luxury Hotel & Spa Resort, Registry Collection’ın Meksika, Panama, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti ve Jamaika’daki 16 oteli kapsayan portföyüne katılıyor.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis, “Registry Collection Hotels’i Avrupa’ya  getirerek burada sunduğumuz hizmetleri çeşitlendiriyoruz ve aynı zamanda misafirlerimize daha da fazla  seyahat deneyiminin, dünyanın dört bir yanındaki muhteşem konumların kapılarını açıyoruz. Zeus International Hotels & Resorts, bizim anlayışımızı paylaşan, misafir ağırlama ve markaları büyütme  noktasında yıllara yayılan bir tecrübeye sahip olan bir ortağımız. Markamızı göz alıcı doğası, kıyıları ve kültürüyle meşhur Halkidiki’ye kendileriyle birlikte getiriyor olmamız, bu açılışı daha da özel kılıyor” dedi.

Wyndham Hotels & Resorts’un Zeus International Hotels & Resorts ile iş birliği, üç farklı ülkede bulunan,Wyndham, Wyndham Grand, Ramada, Dolce ve Trademark Collection by Wyndham markaları altındaki 10 oteli kapsıyor. Geçmişten gelen bu iş birliği, Registry Collection Hotels ile genişliyor. Zeus International’ın ayrıca Yunanistan, Romanya ve İtalya’da 12 oteli daha bulunuyor ve şirket, bu otellerin işletmeciliğini de üstleniyor

Deniz kenarında göz alıcı bir tesis

Ajul Luxury Hotel & Spa Resort’ta 85 metrekareye kadar genişliğe sahip 171 lüks oda bulunuyor. Her biri deniz manzaralı ve çoğunun özel havuzu da bulunan 580 metrekareye kadar genişliğe sahip 26 özel villanın yanı sıra, 135 metrekareye kadar genişliğe sahip 92 bungalov da tesisin sunduğu konaklama seçenekleri arasında yer alıyor. Otelin beş yüzme havuzunun yanı sıra, yakınındaki çakıllı plaja erişim olanağı da bulunuyor. Otelde yer alan üç restoranda Yunan, İtalyan ve Akdeniz mutfaklarından lezzetler, yerel ve taze meyveler, sebzeler ve otlar sunuluyor.

Misafirler aynı zamanda, otelin açık havuzu da bulunan spa merkezinden ve plajın kendilerine ayrılan bölümünde verilen wellness derslerinden yararlanabiliyor. Ajul Luxury Hotel & Spa Resort, iki tenis kortu, bir basketbol sahası, bir plaj voleybolu sahası, bir macera parkı ve diğer açık hava aktiviteleriyle macera severlere de hitap ediyor. Otelin aynı zamanda gösterişli etkinlikler ve toplantıların düzenlenebileceği 600 metrekarenin üzerinde genişliğe sahip etkinlik alanı da bulunuyor.

Zeus International Hotels & Resorts Başkan ve CEO’su Haris Siganos, “Registry Collection Hotels altında  Avrupa’daki ilk lüks resort tesisin açılışıyla birlikte, Zeus International Hotels & Resorts’un Yunanistan’da  ve diğer ülkelerde sunduğu çeşitliliği artırma ve misafirlerimize olağanüstü bir misafirperverlik sunma kararlılığını bir kez daha ortaya koymuş oluyoruz. Wyndham ile giderek büyüyen, verimli iş birliğimiz, Ajul Luxury Hotel & Spa Resort’un kendine özgü kimliğini korurken, tesisin kapılarını dünyanın her yerinden ziyaretçilere açmamızı da sağlıyor” dedi.

Wyndham’ın Yunanistan ve dünyanın her yerindeki otelleri, yaklaşık 101 milyon kayıtlı üyesinin kazandıkları puanları dünyanın dört bir yanındaki 50 binden fazla otel, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinde kullanmasına olanak tanıyan ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards® kapsamında yer alıyor.

Registry Collection Hotels Hakkında

Seyahate dalın ve Registry Collection Hotels sizi karşılasın. Her biri tek tek seçilmiş otellerimiz ve resort tesislerimiz, incelikle düşünülmüş tasarımları, harika hizmetleri ve detaya en üst düzeyde verdikleri dikkat ile, dünyanın farklı noktalarındaki muhteşem konumlarda olağanüstü deneyimler sunuyor. Konaklamanız  için www.registrycollectionhotels.com adresi üzerinden rezervasyon yapabilir; dünyanın her yerindeki  bağımsız ruhlu lüks otel sahipleri ve geliştiricilerinin özgünlüklerini nasıl daha ileriye taşıdığımızı öğrenmek için www.whrdevelopmentemea.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Registry Collection Hotels, dünyanın  en büyük lüks değişim programı The Registry Collection ile ilişkili, fakat ayrı bir yapıdır.

Wyndham Hotels & Resorts Hakkında

Wyndham Hotels & Resorts (NYSE: WH), altı kıtada ve 95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin 100 oteliyle, tesis sayısı bazında dünyanın franchise veren en büyük otel şirketidir. Wyndham, her ziyaretçiye hitap eden ve yaklaşık 845 bin odanın bulunduğu ağıyla, konaklama sektörünün hem ekonomi, hem de orta segmentinde lider bir konuma sahiptir. Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection®, ve Wyndham®, şirketin portföyünde yer alan 24 otel markasından bazılarıdır. Şirketin ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards, yaklaşık 101 milyon kayıtlı üyesinin, puanlarını dünya çapında binlerce otelde, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinde kullanmasına olanak sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen wyndhamhotels.comadresini ziyaret ediniz.

 

About Zeus International Hotels & Resorts

Zeus International Hotels & Resorts, 2014’ten bu yana otantik Yunan misafirperverliğini öne çıkaran,  olağanüstü konumlar ve benzersiz deneyimler yaratmaktadır.

Zeus International Hotels & Resorts’un Doğu Avrupa’daki 22 tesisinin her biri, şirketin en üst kaliteye sahip lüks hizmetleri samimi ve doğal bir şekilde sunma felsefesi ve tutkusu etrafında şekillenmektedir. Bu tesisler, her misafir için unutulmaz deneyimler sunma kararlılığındadır.

Konaklama dünyasının bu harikalar diyarı, 21’inci yüz yılın gereksinimleriyle uyumlu bir şekilde, günümüzde seyahat eden aileler ve çiftler, iş için seyahat edenler, şehir gezginleri, dinlenme veya macera arayışındakilere seçenekler sunmaktadır. İkinci evinizi şehir merkezinde, sanat odaklı bir otelde, şehir merkezi dışındaki bir lüks resort tesiste, deniz  kenarında veya dağların tepesindeki bir wellness ve spa resort tesisinde bulabilirsiniz. İster Yunanistan’da, ister İtalya’da, ister Romanya’da veya Kıbrıs’ta seyahat etmeyi tercih edin, misafirlerimizle asla  unutulmayacak gerçek ilişkiler kurma felsefemiz sayesinde her bir konumda hatırda kalacak deneyimlerin sahibi olacaksınız.

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar