Sinoz, müdavimlerinin gözde ürünü No:16 Mucizevi Bakım Yağı’na olan yoğun talep üzerine No:16 ailesine eklediği yeni ürünlerle portföyünü genişletiyor.

Sinoz, en favori ürünlerine yeni bir yorum katarak sevenlerine vazgeçilmezleri arasına ekleyecekleri iki yeni ürün sunuyor. Yoğun sedef pigmentleri ile kusursuz ışıltıyı birleştiren No:16 Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı, No:16 Mucizevi Bakım Yağı’nda bulunan 16 değerli yağ, cildinize ışıltı sağlamak için Sinoz yoğun sedef pigmentleri ile buluşurken, Sinoz No:16 Arındırıcı ve Nemlendirici Vücut Peelingi’nde ise efsane vücut peelingi ile bir araya geliyor.

Sinoz No:16 Arındırıcı ve Nemlendirici Vücut Peelingi; deniz tuzu, E vitamini ve değerli yağlardan oluşan formülü ile cildinizi ölü derilerden arındırıyor, pürüzsüz ve yumuşak bir bitiş kazandırıyor. Özellikle çok kuru ciltler için yağ dengesini koruyarak canlı bir görünüm sağlarken aynı zamanda 16 değerli yağ sayesinde vücudunuzu ultra yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Kalıcı cheesecake kokusuyla ise gün boyu cildinizi sarıyor.

Sinoz No:16 Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı; içeriğinde bulunan yoğun sedef pigmentleri ile kusursuz ışıltıya anında kavuşmayı ve efsane cheesecake kokusuyla cildinizi şımartmayı vaadediyor. Ayrıca doğanın 16 değerli yağının özel formülü ile cildinize onarıcı ve nemlendirici bakım sağlıyor. Sinoz No:16 Işıltılı Bakım Yağı çabuk emilen ve yağlılık hissi bırakmayan silikonsuz konsantre formülü sayesinde tüm vücut ve saçlarda gönül rahatlığı ile kullanabiliyor. Özellikle yaz boyunca ister gece ister gündüz, cezbedici ışıltılı bir cilt için vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar