Ccondor, 2020 yaz sezonu için Almanya havalimanlarından 29 tatil destinasyonuna uçacak

Condor, yaz tatili sezonunun başlaması için 25 Haziran'dan itibaren Almanya'daki sekiz havaalanından 29 tatil noktasına yaz uçuş programını yeniden başlatıyor Almanya'nın en popüler havayolu şirketi Condor, Frankfurt, Düsseldorf, Münih, Hamburg, Hanover, Stuttgart, Leipzig/Halle ve Berlin – Schoenefeld Havalimanı’ndan 29 tatil destinasyonuna uçuş düzenleyecek.  

Condor CEO’su Ralf Teckentrup, konuya ilişkin yaptığı açıklamada bu uçuşların Ekim ayının sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Condor şu anda Avrupa içinde temel bir altyapı sağlamak için uçuş planımızın bir parçası olarak Frankfurt'tan Mallorca, Tenerife ve Gran Canaria'ya uçuşlar sunmaktadır.

 

Haziran ortasından itibaren uçuşlar  artarak genişletilecek

Mayorka ve Kanarya Adaları'na (Tenerife, Gran Canaria, Fuerteventura), Yunanistan'a (Kos, Girit, Preveza, Rodos, Selanik), Endülüs'e (Jerez de la Frontera) 

Ek uçuşlar, Hırvatistan (Split) ve Sardunya (Olbia)   

Başlangıçta Frankfurt, Düsseldorf, Münih ve Hamburg'dan gerçekleşecek. 

Diğer uçuşlar ise Hannover, Stuttgart, Leipzig / Halle ve Berlin-Schoenefeld 25 Haziran’da eklenecektir.

Tüm yolculuk boyunca koruyucu önlemler

Alman hava taşımacılığı endüstrisi tarafından getirilen bir önlemler paketinin bir parçası olarak, havayolları ve havaalanları, tüm hava yolculuğu için terminale varıştan varış noktasına varmaya kadar geniş bir yelpazede önleyici koruyucu önlemler uygulamaktadır. Tüm Condor uçuşlarında, 31 Ağustos 2020 tarihine kadar konuklar ve kabin ekibi için ağız ve burun koruması zorunludur. Müşterilerden ayrıca çevrimiçi check-in yapmaları istenecektir. Bu, işlem ile müşterilerimizin yolculukları sırasında en yüksek koruma düzeyine sahip olmalarını sağlayacaktır. Misafirlerimizin yolculukları sırasında ihtiyatlı davranmaları ve hijyen yönetmeliklerine uygun davranmaları ve ilgili varış yerinin giriş şartlarını ve Almanya'ya döndükleri zamanki düzenlemeleri dikkate almaları istenecek.

      Condor 2020 Destinasyonları

 • Yunanistan: Kalamata, Kavala, Korfu, İstanköy, Girit, Mikonos, Preveza, Rodos, Samos, Santorini, Skiathos, Selanik, Volos, Zakynthos
 • Kanarya Adaları : Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma
 • Balear Adaları : Mallorca, Ibiza
 • Kıbrıs : Baf, Larnaka
 • Endülüs: Jerez de la Frontera
 • Türkiye: Antalya
 • Hırvatistan: Bölünmüş
 • İtalya: Lamezia Terme
 • Sardinya: Olbia
 • Almanya: Sylt

 

Kategoriler
  Güncel Yazılar