TTYD Başkanı Oya Narin ve Yönetim Kurulu Üyeleri turizm sektörünü değerlendirmelerde bulunmak üzere, video konferans yöntemiyle bir araya geldi.

TTYD Başkanı Sayın Oya NARİN ve Yönetim Kurulu Üyeleri 14 Mayıs Perşembe günü T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri ERSOY ile turizm sektörünün önümüzdeki süreçteki yol haritasına ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere, video konferans yöntemiyle bir araya geldi.                                                                                        

Söz konusu toplantı öncesi Sayın Bakan’a KOVID-19 sürecinde turizm sektörünün ihtiyaçlarını ifade etmek üzere TTYD görüşlerini içeren bir mektup takdim edilerek, kısa ve orta vadeli çözüm önerileri sunuldu.

Görüşmede TTYD Yönetim Kurulu tarafından KOVID-19 virüsü salgını ile mücadele bağlamında sürecin hassasiyetle ve başarılı bir şekilde yönetildiği ifade edilerek başta Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere tüm Kabineye ve Bakanlığa teşekkür edildi.

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar