Onlar bunu fazlasıyla hak ettiler...!

Hepsinde ayrı bir  keyif.  Yıllardır bıkmadan usanmadan çalışıyorlar. İşte  şimdi bir kez daha başarılı bir çalışmanın ardından yorgunluklarını büyük bir mutlulukla , 4 gündür devam eden İzmir Travel Turkey fuarının  “Katılımcılar Gecesi’n” de eğlenerek attılar.

Kimlerden mi bahsediyorum!

Tabi ki yıllardır hizmet sektöründe Turizm Profesyonellerinin  bir noktada buluşmasını  sağlayan bir ekipten…  HANNOVER MESSE –TRAVEL  TURKEY ekibinden.

Bir iş yapılır ve yapılana kadar  ortaya çıkan tabloda kimin nasıl ve ne yaptığı görünmez. Oysa onlar olmasa belki  bu buluşmada olmayacak.  Katılımcıların memnun olması onların mutlu olması için yeterli bir sonuç. “Başardık” diyebilmenin  keyfini yaşıyorlar, çünkü fazlasıyla hak ettiler. Yıllardır belki çok değil ama bir nebzede olsun çorbada tuzum bulunmasından çok mutluyum.  Ve kendimi  bu güzel ekibin ve hizmetin bir parçası olabildiğim için çok şanslı hissediyorum.  Ekip işi ne kadar keyiflidir özelikle Turizm de iseniz …

Onları hiç bu kadar mutlu  görmemiştim.  Fuar katılımcıların birbirlerini daha iyi tanımaları, ilişkilerin sıcak bir havada geçmesi için ellerinden gelenin çok daha fazlasını başardılar.

Uzaktan izledim … Hangi birinin ismini saysam resimlere bakmanız yeterli. Onlar mutlu ben onlardan daha mutlu. Yüzlerinde tebessüm

Çalan müziğin eşliğinde hem eğleniyor hem eğlendiriyorlar. Yani görevleri hala devam ediyor…

Oynadılar, dans ettiler, katılımcılarsa onları  görüp daha da eğlendiler. Program bitiyor ama onlar hala devam ediyor. Katılımcılarsa ortamı bırakmak istemiyorlar.

İşi severek yapmak bu güzel sonuçları alabilmenin en güzel kaymağı.  Köşe yazılarında resim kullanılmaz belki  bende istedim ki köşe yazısı  bile olsa onların bu güzel mutluluklarını herkes görsün. Turizm profesyonellerini buluşturan profesyonel bir ekip.

HANNOVER MESSE ekibinde yer alan bütün arkadaşlarımı başarılarından dolayı kutluyorum ve daha nice başarılara imzalarını atacaklarını biliyorum. Çünkü onların o güzel tebessümleri, bıkmadan yorulmadan özveri ile çalışmaları ve en önemlisi o güzelim ekip ruhunu taşıdıkları için…

Sizleri  seviyorum…

Derya DUYSAK

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar