Ek seferin, Tayland’ın seyahat ve turizm açısından yaşadığı canlanmayı karşılaması bekleniyor.

Emirates, Bangkok ve Dubai arasındaki günlük sefer sayısını 1 Ocak 2023’ten itibaren dörde çıkararak Tayland’da yeni yıla heyecan verici bir başlangıç yapıyor.

Havayolu, iki uçuş noktası arasındaki bağlantıyı artırarak, yolculara daha fazla seçenek sunacak. Ek seferin, Tayland’ın seyahat ve turizm açısından yaşadığı canlanmayı karşılaması bekleniyor.

Ek Emirates seferi havayolunun amiral gemisi Airbus A380 ile gerçekleştirilecek. Emirates’in üç sınıflı uçağıyla gerçekleştirilecek EK374 sefer sayılı uçuşu, Dubai’den 22.35’te kalkış yaparak ertesi gün 07:35’te Bangkok’a varacak. Emirates’in iki sınıflı uçağıyla gerçekleştirilecek EK377 sefer sayılı dönüş uçuşu ise, Bangkok’tan 02.00’da kalkacak ve Dubai’ye 06.00’da varacak. Uçuş saatleri yerel saatlere göre belirtilmiştir.

Bangkok’a haftada 28 ve Phuket’e haftada 14 sefer gerçekleştiren Emirates, yolculara Tayland-Dubai arasında ve 6 kıtada 130 varış noktasına esnek uçuş seçenekleri sunuyor. Emirates ayrıca Bangkok’tan Hong Kong’a her gün direkt sefer de gerçekleştiriyor.

Biletler emirates.com adresinden, Emirates Bilet Satış Ofislerinden, doğrudan veya çevrimiçi seyahat acentelerinden satın alınabilir.

Emirates A380 deneyimi geniş ve konforlu kabinler, Uçak İçi Dinlenme Salonu, First Class süitler ve Duş&Spa gibi gökyüzündeki en ayrıcalıklı ürünleri ile büyük rağbet görmeye devam ediyor. A380 deneyimine daima ödüllü servis hizmeti, bölgesel lezzetler ve özgün tatların yanı sıra havayolunun 5000’den fazla eğlence kanalına yolcuların tek tıkla ulaşabileceği ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice eşlik ediyor.

Dubai aktarmalı seyahat eden yolculara, en güncel seyahat yönergelerini kontrol etmeleri ve uçuş noktalarındaki seyahat gereksinimlerini yerine getirdiklerinden emin olmalarını önerilmektedir.

Emirates Hakkında:  Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 21 sefer gerçekleştiriyor.

Kategoriler
    Güncel Yazılar