web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Erez Eğilmez
iletisim@turizmdesonnokta.com
Eskiden Türk Milleti Izdırapla İnlerdi

Erez Eğilmez’den Politik Açıklama


Eskiden Türk Milleti Izdırapla İnlerdi 


Eskiden korkardı yaşayanlar aman ha tek taraflı fikir dışına çıkmayalım darbe olur demokrasi 50 yıl geriye gider insanların başı ipte asılır diye Türkiye'de. Şimdi darbeler tarihe gömüldü, korkmayın güzel günler bizleri bekler.

Eskiden bir kargaşa sürer giderdi yok başı açık yok başı kapalı. Şimdi tarihe gömüldü isteyen açar isteyen de istediği şekilde kapar ve böylelikle bu konuda kapanıp gider. Eskiden değil çok eskiden de değil 20 yıl önce gençlerin metroya binmesi 1 saate gideceği yeri 15 dakikaya gitmesi hayaldi, ama 60 sene öncesi medeni diğer ülkelerde yeraltı treni vardı siz düşünün diğer hükümetlerin bizde niye yapmadığını? Ama şimdi metroda var ve 29 Ekimde asrın projesi Marmara ray oda var olacak hayırlara vesile olsun. Eskiden Atatürk 1930 lu yıllarda ülkeyi demir ağlarla ördük dedi ve ardından vefat eti. Allah rahmet eylesin ondan sonrakiler onu anlayamadı ve o demir ağlara yeni yeni bir demir nede yemi bir hat ilave etti siz düşünün o vahim durumu.

Ama şimdi 11 yıldan beri ülke gerçekten yeniden demir ağlarla örülmekte ve 29 Ekimde o demir ağlar Ankara’yı İstanbul'a 3 saatte bağlayacak ve çok yakın gelecekte ise İzmir'e Antalya'ya VE CENNET KARADENİZ'E Şimdi bakın ülkeyi gerçekten demir ağlarla kim örüyor. Eskiden okumak için ey sevgili gençler bütün Anadolu düşerdi yollara gelirdi İstanbul'a İstanbul üniversitesine hukuk okumaya siyasi bilimler okumaya doktor olmaya tabi ki bundan önceki hükümetlerde üniversite açtı bir iki tane ama bakın 11 yıldan beri Ak parti hemen hemen ülkenin her şehrine bir üniversite açtı hayırlara vesile ola.

Türkiye de 20 sene önce turizim yatırımları ve otel sayısı gelen turist belli iken bugün dünya ile yarışır hale geldik bu bir başarı değil 12 yılladan beri yapılan üstün bir çabanın sonucudur

Bu ülkede eskiden devlet adamları giderdi AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNE KARŞILARINDA O ÜLKENİN DEVLET ADAMLARI AYAK AYAKÜSTÜNE YÂDA MASANIN KENARINA OTURMUŞ BİZİMKİLER AYAKTA ONLARI DİNLER GERİ DÖNERDİ.

Ey sevgili gençler birileri geldi buna haykırdı gidildiğinde o ülkelere adam gibi ağırlandı yeri gelince masaya vurup hayır dedi yeri gelince kalkıp geri geldi.

Bir zamanlar, Türkiye haricinde tüm dünya ülkelerinde içki kullanma yasası varken bizde yoktu. Keşke 50 yıl önce o ülkelerle birlikte bizde de olsaydı, bugün gençler kalkıp deha ne olduğunu anlamadan içki yasaklandı demezdi olay çıkarmazdı. Ama onların gençlerin ve anlamayanların suçu değil daha bu kanun nedir bilinmez iken bazı kendini bilmez kişiler ve medyanın manşetlerde ve televizyonlarda Ak parti içkiyi yasaklıyor demesi buna yok açtı. Şimdi içki nerede yasak söyleyin bana sadece medeni ülkelerde olduğu gibi bizde de aynen o kurallara düzenlemelere bağlandı.

Eskiden değil daha 20 sene öncesi Devlet hastanelerine gittiğinizde içerisi çamur batak toz duman Allah kurtarsın ne haldeydi. Eczaneler de kuyruk ilaç almak bir savaş alanıydı. Şimdi tam yerine oturmasa da sağlık alanında gözle görülür büyük ilerlemeler sağlandı.

Eskiden gelsin IMF versin para borçlansın Türkiye ve keyifle viskisini yudumlasın faiz lobisi. Hadi yürüyün be IMF tarihe kavuştu. Horoz olup borç para yumurtlamaz oldu. Diplomatlar korkardı başka ülkenin siyasilerine kızmaya laf söylemeye aman kırbaç gösterirler diye Türkiye’ye. Şimdi o devirler bitti diplomatlar adam gibi adam oluverdi.

12 yılda olan gerçek olumlu gelişmeleri buradan yazsam belki saatler sürerdi benim amacım şu idi. Eskiden Türk milleti ıstırapla inlerdi zalim generallerin darbeleri ile başlar giderdi. Halkın iradesi geldi bu rejime dur demesini bildi ve yepyeni bir Türkiye Güneş gibi doğdu.

Belki yapılanlar yeterli değil ama durmak yok yola devam her şey bu güzel vatan için her şey bu ülkede yaşayan tüm vatandaşlarımız için


GÜNÜNÜZ HAYIR OLA HAFTANIZ BU GÜZELLİKLERE VESİLE OLA


SEVGİ VE SAYGILARIMLA


EREZ EĞİLMEZ

 

 

 

Okunma Sayısı: 8526
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker