web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Recep Arısoy
iletisim@turizmdesonnokta.com
Turizmde Yön Verenler” olarak hedefimiz 44 Üniversite

Bu yıl yönetiminde benimde bulunduğum “Turizmde Yön Verenler” ( TUR-YÖN ) olarak önemli adımlar atacağız.

2009 yılında ben ve sevgili dostum Hüseyin Hakkı Kahveci ile birlikte kurduğumuz,  üniversitelerde turizm sektörüne yönelik önemli konferanslar verdiğimiz “Turizmde Yön Verenler” ( TUR-YÖN )  platformunu  kurumsallaştırma kararı aldık.

Kurumsallaşmaya yönelik ilk adımı da icra kurulunu kurarak başladık.

İcra kurulumuzu sektörün ileri gelenleri, üniversitelerde birçok konferansta yan yana oturduğumuz dostlarımızdan kurduk.

Bizleri kırmayarak icra kurulu üyesi olmayı severek kabul edeceklerini beyan eden dostlarıma bizzat teşekkür ettim, buradan da tekrar teşekkür ediyorum.

“Turizmde Yön Verenler” ( TUR-YÖN ) icra kurulunda gerçekten sektörün önemli isimleri var.

Bizler dahil olmak üzere icra kurulu üyelerini daha iyi  tanımanız açısından, kim nerede ne yapıyor ve hangi görevde yazmak istiyorum.

"Recep Arısoy"
www.timeturkey.net Genel Yayın Yönetmeni,Turizm Yazarı, Profesyonel Otel Yöneticisi.

" Hüseyin Hakkı Kahveci"
www.lettime.com , Elit grup seyehat acentesi CEO ve K2 Online Medya Gurubu Genel Yayın Yönetmeni, Profesyonel Yönetici.

" Cem Polatoğlu "
Andiamo Travel CEO ve Turizm Yazarı

" Emir Hepoğlu "
Turizm Yazarı, IEHA Türkiye Başkanı.

" Haluk Dinçer"
HD Danışmanlık Genel Müdür, Afyon Anemon Spa Hotel Genel Müdür.

" Didem Kuvanç "
Diem Group Danışmanlık Başkanı

" Hülya Erol "
Annem Mutfakta TV, Eğitmen

“Turizmde Yön Verenler” ( TUR-YÖN ) Platformu olarak 2009 yılından 2013 yılına kadar Türkiye’nin ileri gelen üniversitelerinde çok önemli konferanslara imza attık.
Bu üniversitelerden bazıları, Adıyaman Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Onsekiz Mart Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Düzce Akçakoca Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi,
2009 yılından, 2013 yılına kadar “Turizmde Yön Verenler “ Platformu olarak verdiğimiz konferanslara geçmişleri büyük başarılar ile dolu, mesleklerinde duayen dostlarımızdan destek ve katılımlar yapıldı.

İnci Sezer Çeşme Kaymakamı,  Dr. Turgut Gür Turizm Yatırımcılar Derneği ( TYD ) Başkanı, Halim Bulutoğlu Emitt Turizm Fuarı, Ekin Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı, Mehmet İşler Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği ( ETİK ) Başkanı, Yakup Demir Çeşme Turistik Otelciler Birliği Başkan Yardımcısı, Burak Tombul Diana Turizm Yön.Krl. Başkanı - TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi, Işıl Onur Çeşme Belediye Başkan Yardımcısı, Nesrin Göçhan TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi ve Nextour Seyahat Acentesi sahibi, C.Tayyar Zaimoğlu Çukurova Turistik Otelciler Birliği ÇUKTOB Başkanı, Hakan Bayrakçı SONAR Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı, İskender Çayla RE-TUR Yönetim Kurulu Başkanı, Bulut Bağcı Genç Turizmciler Derneği Başkanı, Turgay Genç Haber Turizm İmtiyaz Sahibi, Otel Yöneticisi, Eda Özsoy Turizm Güncel Genel Yayın Yönetmeni, Cenk Kunter Fez Travel Genel Müdürü, Uygar Koçaş The Marmara Etap Genel Müdürü, Ahmet Yılmaz Yönetmen, Abdülkadir Erkahraman UMTD Genel Başkanı, Yaşar Ateşoğlu Çukurova SKAL Int. Başkanı, Cengizhan Gürışık Turizm Öğrenciler Derneği ( TUROD ) Başkanı.

Bizlere destek veren ve konferanslarımıza katılım yapan, bundan sonrada yanımızda görmek istediğimiz duayen dostlarımıza yürekten teşekkür ederim.

Turizmde Yön Verenler” ( TUR-YÖN ) platformu olarak turizm sektörüne yönelik konferanslar vermeye devam edeceğiz,  hedefimiz en az 44 üniversite.

Saygılarımla.

Recep Arısoy
Turizmde Yön Verenler” ( TUR-YÖN ) Başkanı

 

Okunma Sayısı: 3048
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker