web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Seçim Aydın
iletisim@turizmdesonnokta.com
Yeni Yılı Işıl Işıl Karşılamak

2012 yılının son yazısını sizlerle paylaşırken yeni yılı dışarıda karşılamak isteyenler için Ankara’nın meydanlarında hazırlıklar hızla devam ediyor.  Kızılay Meydanı, Bahçelievler 7.nci Cadde ve Tunalı Hilmi en çok rağbet görecek yerler arasında sayılıyor. İlçe Belediyelerinin de kendi bölgelerinde yapacakları etkinlikleri ve Alış veriş merkezlerinin geç vakitlere kadar sürecek farklı animasyonlarını da unutmamak lazım. Ankara’nın kutlamalarla ilgili başarısının Ankara Alış-Veriş Festivali sırasında 2012 yılı Rekorlar Kitabına giren değişik noktalardaki eş zamanlı 41 ayrı konserle de kanıtlanmış olduğunu da burada belirtmek isterim.


Açık ve yağışsız bir havada karşılayacağımızı tahmin ettiğim uzun sürecek Yılbaşı gecesinde, Belediyenin toplu taşıma araçları için bu gece özel bir çalışma düzeni oluşturmasını öneriyorum.


Noel Baba Bile Bizi Tercih Etti


ATİD üyesi işletmelerimiz ve tüm turizm sektörü olarak da yeni yılı Ankara’da karşılamak isteyenler için hazırlıklarımızı, İlginç ve konaklamayı da içeren Programlarla, tamamladık. Söz gelimi, “Bu yılbaşı gecesi Noel Baba bile bizi tercih etti, Otelimizde konaklayacak” sloganıyla sürpriz programlar hazırlayan DuobleTree Hilton. Gülben Ergenle JW Marriott, Canlı müzik ve Balo Gecesiyle Bilkent, Canlı müzik ve Dans gösterileriyle Crowne Plaza, Bengü konseri ve sahne şovlarıyla Swiss, Nadide Sultanla Büyükhanlı Park, Aydın konseriyle CK Farabi, Oryantal dans şovlarla City, Canlı müzik ve Eşsiz Eğlenceleriyle Alba,  Ersan Başbuğ ile Ramada, Canlı müzik, oryantal ile Dedeman, Dj eşliğinde müzik-Neva Palas, Canlı müzik,orkestra eşliğinde dans Gür Kent, Canlı müzik ve balo Midas,Canlı müzik ve eğlenceyle Ramada Plaza, oryantal ve eğlenceyle First Angora, Canlı müzik ve Dans gösterileriyle Barcelo Altınel gibi otellerimizin ve diğer işletmelerimizin programları aylar öncesinden özenle hazırlandı ve duyuruldu.


Ankara’da sadece yeni yıla hazırlanan mekanlar değil, yıl boyunca hızla gelişen ve yaratıcı yenilikler ortaya koyan işletmeler de var. Bu mekanlar, pek çok kentte yaygın olarak kullanılan Mini Reklam Kutuları’nı doldurabilecek sayıya ve tavsiye edilebilecek niteliğe ulaştılar.


Sonuç olarak yılbaşı için hazırlık yapan işletmelerinden, özel ve nitelikli mekanlarına kadar ışıl ışıl bir Ankara, ışıl ışıl bir Başkent yaşıyoruz bugünlerde…


Güzelliklerle ve yeniliklerle geçireceğimiz, beklentilerimizin gerçekleşeceği, dostlarımıza ve ailelerimize tatiller armağan edeceğimiz mutlu yıllar diliyorum.


Seçim AYDIN


Anadolu Kültür ve Turizm İşletmeciler Derneği Başkanı.

 

 

Okunma Sayısı: 2880
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker