web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Derya Duysak
deryaduysak@turizmdesonnokta.com
Yeniden Merhaba...

2 Aylık bir aradan sonra “TURİZMDE SON NOKTA” ile sizlere yeniden merhaba demenin keyfini yaşıyoruz...

Bildiğiniz gibi bir süre önce Hit Ajans ile yapmış olduğumuz  çalışmanın sonucunda iş ahlakına uymayan davranışları nedeniyle yayınımıza ara vermek durumunda kalmıştık. Bundan böyle  güçlü kadromuzla kaldığımız yerden sektördeki haberlerimizle tekrar gündemde olmaya devam edeceğiz.

27 yıldır Medya’da görev yapmak  son 5 yıldır Turizm ve Turizm Medyası ile daha da güçlenerek sektörde  yeri korumak gerçekten çok güzel bir duygu…

TURİZMDE SON NOKTA ailemizde kimler yok ki…!!!
Hepsi sektörün birbirinden değerli isimleri…  

Sizlere turizm sektöründe  “Ne,  Nerede,  Nasıl  ve Niçin…?”  yazılarıyla konuk olacaklar.

Bir kısım yazarlarımız daha önceki yazılarıyla tekrar başlamak istediler. Bu yüzden okuyamayanlar için tekrar  yayına aldık.

Haber Potalımızda içerik konularımızı özenle seçmeye çalıştık.  İl Kültür Turizm Müdürlerimizden;  illerimiz,  “Sudan gelen Sağlık”  Spa & Wellness, Thalasso ve Thermal  ile Türkiye ve Dünya’daki  Otellerimiz ve SPA Ürün firmalarımız ,  pek çok erdemi içinde barındıran eşsiz bir spor olan Golf, un Türkiye’de  oldukça önemli bir yer teşkil etmesi ile birlikte Golf Turizmi ve tabî ki Yacht dünyamızdan haberlerimiz… Turizm sektöründe  yer alan yatırımcılarımız, iş adamlarımız ve başkanlarımız her ay  portalımızda yerlerini alacaklar.

Yatırım, ticaret ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerimize,  danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri sunan profesyonel bir hizmet şirketi olan ANKARA KALKINMA  OFİSİ ’da bizlerle olacak.

TURİZMDE SON NOKTA'nın tekrar yapılması için tüm gayretlerini gösteren GRAFİKER AJANS  Yön.Kur.Bşk.  Sayın Erdoğan Yavuz bey'e ve portalın tüm çalışmasını üstlenen değerli insan Sayın Satılmış Dizdar bey'e emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum. 41 yıllık başarılı çalışmalara atılan imzanın ne kadar  haklı olduğunu gösterdiler.
 
Ve sizlere tekrar merhaba demekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve Saygıyla kalın…

Okunma Sayısı: 4292
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker