web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Cem Polatoğlu
iletisim@turizmdesonnokta.com
Emitt 2012 Ardından

Sevgili Dostlar;

Emitt 2012 Ardından aklımda kalanları paylaşmak istiyorum.

Emıtt Daha Da Globalleşiyor

Emitt'in Her geçen sene daha da globalleşen ve en azından benim yabancı iş ortaklarım açısından dünyada tanınan 10 büyük Turizm Fuarından biri olmasından gurur duydum. 

 

 Cem Polatoğlu -Sinan Vardar

 

Bazı Lokomotif Firmalar Katılmadılar

Her sene yurtiçinde ki bazı "lokomotif"  firmalar Emitt katılımından imtina ediyorlar. Başta SETUR, ETS, PRONTO, VIP olmak üzere daha önce ki senelerde görmeye alıştığımız firmalar standlarda yer almadılar. 

Emmıt'de Hırsızlık Dizboyu

Her gece ufaktan, büyüğe stand'da ki mallarımız çalındı. İçkilerden başladı, parfümlere, kettle'dan, hediyelik eşyalarımıza ve son gece 1,2 metre uzunluğunda ki bar sehpamız (masamız) ve iki uzun bar sandalyesine kadar uzandı. Güvenliğe müracaatlarımız ise kaale bile alınmadı. 

 

 

Gürültülü Müzik Önlenmiş Ancak Gökdelen İnşaatlarına İzin Çıkmış

Geçen senelerde olduğu gibi yüksek sesli müzik yayınları ile misafirlerimizle konuşamama problemlerimiz aşılmış, sese kısıtlama getirilmiş. Ancak izin verilen çok yüksek binalar nedeni bazı standlar kaybolmuş (ör. bizim stand-7 Salon, 7702. bknz resimlerin arkasında görünmeyen stand ). Numaramızı vermemize rağmen onlarca yabancı ve yerli meslektaşlarımızla buluşamadık. Standımızı bulamadılar. Emeğimize mi yazık, paramıza mı yazık, vakitimize mi yazık yoksa eşe dosta rezil olduğumuza mı? bilemedik.

 

 

Jolly Tur 25. Yılını Kutladı

Ne Jolly tur acentasıyım, ne turlarını satarım. Ancak, Sinan abi yıllardır sevdiğim, saydığım, görüştüğüm, büyüğüm, oğulları Mete ve Mert Arkadaşım. Emitt dolayısı ile yapılan etkinliklerden biri de Jolly Tur'un 25. yaş günü kutlaması idi. MFÖ ve Dj. Suat Ateşdağlı'nın da yer aldığı kutlamada  Sinan Vardar'ın oğulları Mete ve Mert'le duyduğu gururun yüzüne yansımasıydı. "Mesleğimizi çocuklarımıza bırakma umudumuzun azaldığı" bugünlerde böyle bir tabloyu görmekten mutluluk duydum. Bu övgüyü, gururu hakkeden arkadaşım Mete ve Mert'i tebrik ederim.

 

Sevgilerimle
Cem Polatoglu

www.baracuda.com.tr

 

 

Okunma Sayısı: 3391
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker