web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Derya Duysak
deryaduysak@turizmdesonnokta.com
Yeni Dileklerle Yeniden Merhaba ...

Merhaba… Yeni bir başlangıcın müjdecisi olarak ne güzeldir bir “merhaba” diyebilmek. , Nice iyi dilekler barındırır içinde. Ve sizlere bu dileklerle “ Yeniden Merhabalar”  diyoruz.

Turizm Sektöründe sizlerle uzun zamandır  birlikteyiz. Yıllardır yapmak istediğim kendi hazırlayabileceğim bir yayın ile turizm sektöründe  yerimizi  almaktı. Şimdi bunun  sevinci ve  mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

Turizmde Son Nokta VIP Dergimiz İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanacak ve 8-11 Aralık’ta  Hannower Messe tarafından düzenlenen İzmir  Travel Turkey fuarında yerini alacak. Ücretsiz olarak dağıtım kanalıyla 5000 kişiye ulaşacak olan dergi, Turizm Sektörü Başkanları, Acenta ve Otel Genel Müdürleri, Turizm İl Kültür Müdürleri, Türkiye Belediye Başkanları ve İş Dünyası  Başkanlarına ücretsiz ulaştırılacak. Abonelik sistemi ile de okuyucularla buluşacak olan  Turizmde Son Nokta 160 sayfa. Konaklama, Yeni Otel, Dosya; “İş Dışında…” VIP Konuk, Ekavart  Gallery, Mitoloji, Apron, Lezzet Mekanları, Şef’in Dünyası, Yeni yaşam sayfalarıyla 2 ayda bir gündemde olacak.

Turizme yönelik farklı bir farkındalık yaratma  anlayışıyla yola çıktığımız dergimiz ile gündemdeki son haberleri, turizm istatistiklerini, turizm başkanlarımızın ve ekonomistlerimizin görüşleriyle sizlere yansıtmaya  çalışacağız. Dileğim ben ve ekibim ile birlikte sektörde iz bırakabilecek bir yayın hazırlayabilmek.

Sektöre yıllarını  veren turizm profesyonellerinin başarı öykülerini , Türkiye’nin bugün turizmde geldiği  nokta ve hedeflerini yine  başkanlarımızın ve turizm profesyonellerimizin kaleminden  takip edebileceksiniz.

Derginin grafik, tasarım ve basım işlerini  medya sektörünün  duayen ismi Atalay Doğrusözsöyleyen ve ekibi üstleniyor.

 

Yeni yayınımızda buluşabilmek dileğiyle…

Sevgi ve Saygılarımızla,

 

 

 

Okunma Sayısı: 4815
Yorumlar
Adalet ÖZDÜRÜK
Sevgili Derya Hanım, her zaman olduğu gibi çok güzel bir iş çıkarmışsınız. İçtenlikle kutluyorum. Başarılarınızın sürekli olmasını dilerim.
Yasemin Kolca
Sayın Duysak... Öncelikle bu başarınızı canı gönülden kutlarım.Bir Boutique Otel sahibi olarak yakından takip ettiğim sitenizi bundan böyle derginizle takip edeceğimden emin olabilirisniz.Size ve ekibinize başarılı yayınlar diliyorum.
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker