web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Derya Duysak
deryaduysak@turizmdesonnokta.com
Hoşçakal Ankara… Merhaba İstanbul…

Değerli okurlar,

5 yıllık ayrılıktan sonra artık memleketim İstanbul’a geri dönüş zamanı geldi!
 

2006 yılında İstanbul’dan ayrılıp Bodrum’a yerleştim ve oradaki 2,5 yıllık bir çalışma hayatımın ardından Ankara’ya yerleşme imkanım oldu.

Ankara Türkiye Cuhmuriyetimizin Başkenti …

Burada güzel bir 3 yıl geçirme imkanına sahip oldum. Tabi ki en keyif aldığım zamanlar  Sayın Valimiz Alaaddin Yüksel Bey’in Ankara’daki Turizm Tanıtma Konsey toplantıları  ve Skal Toplantılarımız oldu. Bütün bu etkinliklere katılmak Turizm anlamında, Ankara’da benim için çalışma hayatıma renk kattı. Bodrum’daki güzel çevremden sonra  Ankara’da da Turizm ve  iş dünyasının değerli kişileri ile çalışmaktan ve onları tanımaktan oldukça mutluyum.

Bir medyacı ve turizmci olarak değerlendirme yaptığımda Ankara turizm’in önemli isimlerinin ev sahipliğini yaptığı bir şehir, değerli valimiz Alaaddin Yüksel bey, Ankara Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hıdır Eraslan Bey, Kültür ve Turizm Bakanımız Ertuğrul Günay bey, Tanıtma Genel Müdürümüz Cumhur Güven Taşbaşı Bey, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hasan Demir bey, değerli Atid başkanımız, aynı zamanda Turofed 2. Başkanımız Seçim Aydın bey, Ankara İl Kültür ve Turizm  Müdürümüz Doğan Acar Bey, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız  Melih Gökçek Bey, Ankara Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürü İdris Tezcan Bey, TBMM Turizm Koordinasyon Başkanı Murat Köse Bey, Ankaralılar Vakfı Derneği Başkanı  Halil Şıvgın Bey,  Ankara Tursab Yönetim Kurulu Üyesi Alper Maçkan Bey, Büyükşehir Belediyesi İlçe Başkanları ve her ay geleneksel yemeklerine ve toplantılarına aksatmadan beni davet eden Türkiye Skal Federasyonu Derneklerinin Genel Sekreteri ve Limak Ambassador Hotel Genel Müdürü sevgili Savaş Çolakoğlu bey, Ared Başkanı Müeyyed Tiritoğlu hanım, Ankara İş  dünyası,  Ankara Otelleri Genel Müdürlerimiz  ve Ankara Turizmine gönül vermiş ismini sayamadığım tüm yöneticilerimiz Ankara’nın Turizmdeki değerleri…  Onlarla birlikte  olmaktan her zaman gurur duydum.

Ve şimdi…!

Yıllarca İstanbul’da yaşamış biri olarak artık memleketime dönme zamanımın geldiğine inandım.

Türkiye Cumhuriyetinin Başkenti  Ankaramızda her zaman huzurla ve güvenle yaşayabilirsiniz.. Ankara Çocuk dostu kentidir. Marka Şehir Olmaya Aday bir şehrimizdir. Ankara'nın çok yakın zamanda turizmde adını daha da ileriye  götürerek sektörde yerini koruyacağına yürekden inanıyorum. Çünkü sayın Valimiz Alaaddin Yüksel bey ve Turizme gönül veren yetkililerimiz Ankara'da yürümüyor... koşuyor...

Ve ben biliyorum ki! bundan böyle bir adımım her zaman Ankara'da olmaya devam edecektir.

Ayrıca  Ankara'da benden desteğini esirgemeyen tüm  medya mensubu arkadaşlarıma  değerli destekleri için çok teşekkür ediyorum.

15 Haziran itibariyle çalışma hayatımı ve yaşantımı İstanbul’da devam ettireceğim. Bir süredir  haber akışlarında yavaşlama gösterdim. Sanırım önümüzdeki  1 haftalık süreç içersinde bu devam edecektir.  Çalışmalarımı tek başıma gerçekleştirdiğimden, ve bu taşınma esnasında internet imkanlarımın sınırlı olmasından ve iki şehir arasındaki gidip gelmelerim dolayı biraz sıkıntı yaşıyorum.

Bütün bu esnada değerli anlayışınıza sığınıyorum…

Yeni görevimde ve yaşantımda buluşmak dileğiyle…

 

Sevgiyle kalın…

Derya Duysak
 

Okunma Sayısı: 5262
Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker