web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
10 YAŞINDAYIZ
NİCE 10 YILLARA...

Golf  Plus Magazine dergisi olarak 10. yaşımızı kutluyoruz.

Ekonomik ve sosyal krizlerin hiç bitmediği güzel ülkemizde yayıncılığın zorlukları malumken, 10 yıl önce, çok az bilinen golf sporunun yayınını hayata geçirdik.

2000 yılının Haziran ayında “Golf Gazetesi” olarak başladığımız yayın hayatımızda, Türkiye’ de ilk ve tek olmanın sorumluluğunu taşıdık.

Başlarken koyduğumuz doğru, güvenilir, iyi niyetli, tarafsız yayıncılık ilkelerinden hiç sapmadık. İlkelerimiz doğrultusunda, golf sporunu doğru tanıtmayı ve sevdirmeyi, golfün ülkemizin geleceği için ne denli önemli olduğunu anlatmayı, ülkemizin tanıtımına ve golfün gelişimine katkı sağlamayı amaç edindik.

Yayınımız hızla büyüdü, her sayıda sınırlarını biraz daha zorladı ve zamanla kabına sığamaz hale geldi. İçeriği zenginleşti, ilgi alanları genişledi, görüntüsü farklılaştı. 2007 yılının Nisan ayından bu yana “Golf Plus Magazine” ismiyle, tamamı Türkçe ve İngilizce yayınlanan golf ve turizm dergisi olarak yine Türkiye’ de ilk ve tek olmanın sorumluluğunu taşıyor.  

On yıllık yolculuğunda, her biri konusunun uzmanı değerli köşe yazarlarımız, büyük bir özveriyle, gönülden destek verdiler. Gelişiminde en büyük katkı onlarındır. Bir kez daha, tek tek her birine şükranlarımızı sunuyoruz.

Ve okuyucularımız…

Bir yayın için ulaşılması en zor olan şey, okuyucularıyla gönül bağı kurabilmektir. Doğru çizgide olduğunu bilmek ve inanmak önemlidir. Ama bunu anlatmak ve inandırmak daha önemlidir. Değerli okuyucularımız yüksek anlayışlarıyla anlatamadıklarımızı da anladılar ve geçen 10 yılın olgunluk süreci olmasını sağladılar. Kurduğumuz gönül bağı hiç eksilmedi.

Binlerce kez teşekkürlerimizle, nice on yıllara… 

 

Okunma Sayısı: 2143

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker