web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
TÜRKİYE OTELLER
AKDENİZ BÖLGESİ
  HV1 Holiday Village (Tatil Köyü 1.sınıf)
  HV2 Holiday Village (Tatil Köyü 2.sınıf)
  G Golf Tesisi
  5*  5 yıldızlı konaklama
  4* 4 yıldızlı konaklama
  3* 3 yıldızlı konaklama
  2* 2 yıldızlı konaklama
  1* 1 yıldızlı konaklama
  A Apart oteller
  B Butik oteller
  S Özel belgeli konaklama tesisleri
  M Moteller
  P Pansiyonlar
  O Dağ  otelleri
  U Yıldızsız
AKDENİZ BÖLGESİ    
     
ANTALYA                                                   Merkez    
     
Divan Antalya 5* www.divan.com.tr
IC Hotels Airport   www.ichotels.com.tr
Best Western Khan Hotel 4* www.khanhotel.com
     
Lara/Kundu    
     
Antalya Adonis Hotel 5* www.adonishotel.com
Baia Lara Antalya 5* www.baiahotels.com
Club Hotel Sera 5* www.clubhotelsera.com.tr
Concorde De Luxe Resort 5* www.concordehotel.com.tr
Dedeman Antalya Hotel & Convention Center 5* www.dedeman.com
Delphin Diva 5* www.delphindiva.com
Delphin Palace 5* www.comerthotels.com
Barut Hotels  5* www.baruthotels.com
Grand Hotel Adonis 5* www.adonishotel.com
Kervansaray Lara 5* www.kervansarayhotels.com
Mardan Palace 5* www.mardanpalace.com
Titanic Beach & Resort Hotel 5* www.titanic.com
IC Hotels Green Palace 5* www.ichotels.com.tr
IC Hotels Residence 5* www.ichotels.com.tr
Royal Wings Hotel 5* www.royalwingshotel.com
The Marmara Antalya 5* www.themarmarahotels.com
World Of Wonders Topkapı Place 5* www.wowhotels.com
World Of Wonders Kremlin Palace 5* www.wowhotels.com
Club Hotel Falcon 4* www.clubhotelfalcom.com.tr
Lara Hadrianus Hotel 4* www.larahadrianushotel.com
Nazar Beach City & Resort Hotel 4* www.nazarhotels.com
Miracle  Resort Hotel   www.miracleotel.com
Dedeman Park Antalya 3* www.dedeman.com
     
Kaleiçi    
     
Alp Paşa Boutique Hotel S www.alppasa.com
Argos Hotel S www.argoshotel.com
Doğan Hotel S www.doganhotel.com
Tuvana Hotel S www.tuvanahotel.com
Deja Vu Boutique Hotel S www.dejavuboutiquehotel.com
     
Konyaaltı    
     
Crown Plaza Antalya 5* www.cpantalya.com
Port bello Hotel Resort & Spa 5* www.portbello.com.tr
Sealife Hotel 5* www.sealifehotel.com
Sheraton Voyager Antalya Hotel, Resort & Spa 5* www.sheraton.com
Sava Hotel 3* www.sava-otel.com
Bodensee Hotel   www.antalyabodensee.com
Mahpet Hotel 1 www.mahperhotel.com
My House Boutique Hotel B www.myhouse.com.tr
     
Belek    
     
Kempinski Hotel The Dome G www.kempinski-belek.com
Aydınbey Famous Resort 5* www.aydınbeyresorts.com
Barcelo Tat Beach & Golf Resort 5* www.barcelo.com
Club Magic Life Sirene İmperial 5* www.magiclife.at
Club Magic Life Waterworld Imperial 5* www.magiclife.at
Cornelia De Luxe Resort 5* www.corneliaresort.com
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* www.corneliadiamond.com
IC Hotels Santai Family Resort 5* www.ichotels.com.tr
In Tourist Club Belek 5* www.intourist.com.tr
Lykia World & Links Golf Antalya 5* www.lykiagroup.com
Spice Hotel & Spa 5* www.spice.com.tr
Sueno Hotels Golf Belek 5* www.sueno.com.tr
Adam & Eve Hotels 5* www.adamevehotels.com
Cesars Resort Hotel 5* www.cesars.com.tr
Club Asteria 5* www.asteriahotels.com
Crystal Family Resort & Spa 5* www.crystalhotels.com
Ela Quality Resort 5* www.elaresort.com
Gloria Golf Resort 5* www.gloria.com.tr
Voyage Belek 5* www.voyagehotelc.om
Xanadu Resort Hotel 5* www.xanaduresort.com.tr
     
Side/Manavgat    
     
Amara Beach Resort 5* www.amaraworld.com
Aydınbey Kings Palace & Spa 5* www.aydinbeyhotels.com.tr
Club Magic Life Sevenseas Imperial 5* www.magiclife.at
Sueno Hotels Beach Side 5* www.sueno.com.tr
Asteria Hotels 5* www.asteriahotels.com
Barut Hotels Arum Resort & Spa 5* www.baruthotels.com.tr
Barut Hotels Hemera Resort & Spa 5* www.baruthotels.com.tr
Grand Prestige Hotel Side 5* www.grandprestige.com
İberotel Palm Garden 5* www.iberotelpalmgarden.com.tr
İberotel Serra Palace 5* www.iberotelserrapalace.com.tr
Voyage Sorgun 5* www.voyagehotel.com
Barbaross Pasha's Beach Club 4* www.barbarosspashas.com
Side Sun Hotel 4* www.sidesunhotel.com
Park Side Otel 3* www.hotelparside.com.tr
Side Elis Hotel 3* www.elishotels.com
Gazipaşa Star Hotel S www.hotelgazipaşa.com
Leda Beach Hotel B www.ledabeachhotel.com
Elis Beach Hotel U www.elishotels.com
Hanay Suit Otel U www.hanysuitotel.com
Sedef Hotel U www.sedefhotel.com
     
Manavgat/Kızılağaç    
     
Club Nena 5* www.clubnena.com.tr
Starlight Convention Center Thalasso & Spa 5* www.starlight.com.tr
Sunrise Park Resort & Spa 5* www.sunrise.com.tr
     
Alanya    
     
Aydınbey Golf Dreams Hotel 5* www.aydinbeyresort.com
Club Paradiso Hotel & Resort 5* www.club-paradiso.com
Dinler Hotels - Alanya 5* www.dinler.com
Goldcity Hotel 5* www.goldcity.com.tr
M.C Arancia Resort Hotel 5* www.mcgrouphotels.com
M.C Serapsu Beach Resort 5* www.mcgrouphotels.com
Orient Palace Hotels & Resorts 5* www.orientpalace.com.tr
Royal Vikingen Resort & Spa 5* www.vikingenhotels.com
Vikingen Quality Resort & Spa 5* www.vikingenhotels.com
Utopia World Hotel 5* www.utopiaworld.com.tr
Galeri Resort Hotel 5* www.galerihotel.com
Grand Kaptan Otel 5* www.kaptanhotels.com
Hedef Resort & Spa 5* www.hedefresort.com
Hedef Rose Garden 5* www.hedefresort.com
Kirman Hotels Arycanda De Luxe Hotel 5* www.kirmangroup.com
Kirman Hotels Club Hotel Sidera 5* www.kirmangroup.com
Kirman Hotels Leodikya Resort Hotel 5* www.kirmangroup.com
Long Beach Resort Hotel & Spa 5* www.hotellongbeachresort.com
Mukarnas Spa Resort 5* www.mukarnas.com.tr
Bera Otel 5* www.bera.com.tr
Alaiye Kleopatra Hotel & Apart 4* www.alaiyehotels.com
Antique Roman Palace 4* www.antiqueromanpalace.com
Aydınbey Relax 4* www.aydinbeyresorts.com
Club Aqua Plaza 4* www.clubaquaplaza.com
M.C Mahberi Beach Hotel 4* www.mcgrouphotels.com
Club Kastalia 4* www.clubastalia.com.tr
Aska Baran Hotel 4* www.askahotels.com
Aska Buse Resort 4* www.askahotels.com
Aska Club N Resort & Spa 4* www.askahotels.com
Aska Justiniano Beach 4* www.askahotels.com
Aska Sun Queen Beach Hotel 4* www.askahotels.com
Club Hotel Titan 4* www.titanhotels.com
Mirador Hotel 4* www.miradorhotel.com
Club Konaklı Hotel 4* www.clubkonaklihotel.com
Gardenia Hotel 4* www.gardeniahotels.com
Görgülü Kleopatra Beach Hotel 4* www.gorgulugroup.com
Grand Zaman Hotel 4* www.grandzamanhotel.com
Hotel Happy Elegant 4* www.happyeleganthotel.com
Kahya Otel 4* www.kahya.com.tr
Maritim Hotel Club Alantur 4* www.alantur.com.tr
Saphir Hotel 4* www.saphirhotels.com.tr
Taç Premier Hotel & Spa   www.tacpremierhotel.com
Bilkay  Hotel 3* www.bilkayhotel.com.tr
Cemsa Sunparadise Boutique Hotel 3* www.cemsasunparadisehotel.com
Hotel Remi 3* www.remi.com.tr
Hotel Wien Terbilek 3* www.hotelwien.com.tr
Kleopatra Celine Hotel 3* www.celinehotel.com
Kleopatra Micador Hotel 3* www.micadorhotel.com
Green Garden Apart A www.greengardenapart.com
     
Alara    
     
Alaiye Resort & Spa Hotel 5* www.alaiyehotels.com
Botanik Hotel 5* www.botanikhotel.com.tr
Delphin Deluxe resort 5* www.comerthotels.com
Hotel La Mer Delta Alara 5* www.oteldelta.com
Hotel Long Beach Resort   www.hotellongbeachresort.com
Meryan Hotel 5* www.meryan.com
Saphir Resort & Spa Hotel 5* www.saphirhotels.com.tr
Club Hotel Köşdere 4* www.kosdere.com
Ulusoy Aspendos Hotel 3* www.aspendoshotel.com
Yalıhan Hotel U www.yalihanhotel.com.tr
     
Kemer    
     
Amara Club Marine HV1 www.amaraworld.com
Club Salima HV1 www.clubsalima.com.tr
Corinthia Club Hotel Tekirova HV1 www.corinthia.com.tr
Martı Myra Hotel   www.marti.com.tr
Pirate's Beach Club HV1 www.piratesbeachclub.com.tr
Simena Sun Club HV1 www.simenasunclub.com
Ulusoy Tatil Köyü Kemer Holdiya Club HV1 www.kemerholidayclub.com.tr
Akka Antedon Hotel 5* www.akkahotels.com
Alatimya Village 5* www.alatimya.com.tr
Amara Dolce Vita Hotel  5* www.amaraworld.com
Amara Wing Resort (Boutiquality) 5* www.amaraworld.com
Club Hotel Phaselis Rose 5* www.phaselisrose.com
Club Magic Life Kemer Imperial 5* www.magiclife.at
Fantasia De Luxe kemer 5* www.fantasia.com.tr
Grand Haber Hotel Kemer 5* www.grandhaber.com
Hotel La Mer Göynük 5* www.hotellamer.com
Kemer Resort Hotel 5* www.kemerresort.com
Orange Conutry De Luxe Hotel 5* www.orange county.com.tr
Queen's Park Resort 5* www.queenparkresort.com
Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa 5* www.queenelizabeth.com.tr
Rose residence Beach Hotel 5* www.rosehotels.com.tr
Simena Hotel & Villas 5* www.simenahotels.com
The Maxim Resort Hotel 5* www.themaximhotels.com
Ambassador Group Hotels 5* www.ambassadorhotels.com
Barut Hotels Labada 5* www.baruthotels.com.tr
Carelta Beach Resort & Spa 5* www.careltabeach.com
Catamaran Resort Hotel 5* www.catamaranresorthotels.com.tr
Champion Holiday Village 5* www.championholiday.de
Club Marco Polo 5* ww.marcopolo.com.tr
Crystal De Luxe resort & Spa 5* www.chrystalhotels.com
Daıma Resort 5* www.daimaresort.com
Elize Resort 5* www.elizebeachresort.com
Emirhan Hotels 5* www.emirhanhotels.com
L'oceanica Beach Resort 5* www.loceanicahotel.com
Magic Life Kemer Imperial 5* www.magiclife.com
Phaselis Princess Hotel 5* www.princess.com.tr
Grand Beauty Hotel 4* www.grandbeautyhotel.com
Greenwood Resort Hotel 4* www.greenwoodresorthotel.com
Comfort Flora Beach 4* www.comfortflorabeach.com
Garden Resort Bergamot 4* www.hotelgardenresort.com
Lims Bona Dea Beach Hotel 4* www.pelitbonadea.com
Matiate Hotel   www.matiatehotel.com
Pine House Hotel 4* www.pinehousehotel.com
Rose Resort Hotel 4* www.rosehotels.com.tr
Rose Hotel 3* www.rosehotels.com.tr
     
Çıralı    
     
Bellerofon Hotel U www.bellerefonholiday.com
Odile Hotel U www.hotelodile.com
Olympos Lodge U www.olymposlodge.com.tr
Arkadaş Hotel U www.arkadashotel.com
     
Kaş    
     
Aqua Princess Hotel   www.aquaprincess.com
Diva Residence Hotel U www.divakas.com
Hera Hotel U www.herahotel.com.tr
Hotel Aquarius U www.aquariusotel.com
Oreo Hotel U www.bougainville-turkey.com
     
Kalkan    
     
Happy Hotel Kalkan 5* www.happyhotel.com.tr
Patara Prince Hotel & Resort S www.pataraprince.com
The  Elixir Hotel U www.elixirhotel.co.uk
Club Xanthos   www.clubxanthos.com
     
MERSİN                                                    Merkez    
     
Otel Sultaşa 5* www.sultasaotel.com
Büyük Yalçın Hotel 3* www.buyukyalcinhotel.com
Club Hotel Barbarossa 3* www.barbarossahotel.com
Eylül Otel 3* www.eylulotel.com.tr
Mistur Hotel 3* www.hotelmistur.com
Nobel Hotel 3* www.nobelotel.com
     
Erdemli    
     
Kilikya Hotel 3* www.kilikyaotel.com
Olbios Marina Resort Hotel 3* www.olbios.com
     
Anamur    
     
Grand Hotel Hermes 3* www.grandhotelhermes.com.tr
     
Silifke    
     
Mia Resorts Pinepark Holiday Club 5* www.miaresort.com
Tolya Hotel 2* www.tolyahotel.com.tr
Calamie Hotel U www.hotelcalamie.com
     
ADANA    
     
Sürmeli Adana 5* www.surmelihotels.com
İnci Hotel 4* www.otelinci.com
Mavi Sürmeli Hotel 4* www.surmeli.com.tr
Hotel Bosnalı S www.hotelbosnali.com
     
ANTAKYA    
     
Dedeman Antakya 5* www.dedeman.com
Narin Hotel 4* www.narinhotel.com
Büyük Özcihan Hotel 3* www.ozcihan.com
Antik Beyazıt Hotel B www.antikbeyazıtoteli.com
     
KAHRAMANMARAŞ    
     
Arsan Otel 4* www.arsancenter.com
Saffron Hotel  Kahramanmaraş 4* www.saffronhotels.com
Belli Hotel 2* www.otelbelli.com.tr
Kazancı Hotel 2* www.kazanciotel.com.tr
Okunma Sayısı: 13852

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker