web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
KALKINMA OFİSİ NEDİR?

Murat KUŞ
AB Fon,Hibe ve Teşvik Koordinatörü

iletisim@turizmdesonnokta.com

 

 

KALKINMA OFİSİ

 Kalkınma Ofisi dünyaya emsal olabilecek bir büyük iddianın resmidir.
O iddiadır ki ; kalkınma ajansı kuruluş amacına uygun olarak ülkemizin her bir ilinde faaliyet gösteren tüm  işletmelerimizin  bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek birikim ve hareket kabiliyetine sahiptir.

 

Kalkınma Ofisi Nedir?

Kalkınma Ofisi ; Yatırım,ticaret ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerimize ; Avrupa Birliği Uyum Sürecinde Fon,Teşvik,Hibe Programları, Kalite ve Yönetim Sistemleri,Avrupa Birliği Süreç Danışmanlığı, Ar-Ge, Eğitim, Finans, Belgelendirme,Pazar Araştırmaları,İnsan Kaynakları, Dış Ticaret,  Sınai Mülkiyet Hakları,Bilişim teknolojileri/ Yazılım,Reklam Tanıtım ve Halkla İlişkiler,Lojistik Yönetimi,Fuar Hizmetleri, Emlak Müşavirliği, konularında danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri sunan profesyonel bir hizmet şirketidir. Mikro,Küçük ve Orta Boy işletmelerimiz ile Büyük ölçekli işletmelerimizin  uluslararası ticarette çekim merkezi haline getirecek; Avrupa Birliği ve Dünya pazarlarında işletmelerimize rekabet gücü kazandıracak markaların oluşumuna katkı sağlamak misyonunu üstlenmiştir.

Küresel Entegrasyon ve Avrupa Birliği uyum sürecinde, üretimde sermaye bütünleşmesi, ticarette mal bütünleşmesinin sağlanması, üretim girdilerinin ve pazarlama maliyetlerinin katılımcılar arasında paylaşılarak rekabet avantajı elde edilmesi, devlet politikası olarak uygulamaya konulan "kümelenme" olgusunun hayata geçirilmesi vasıtasıyla işletmelerimizin büyüme sürecine katkıda bulunulması  vizyonuna ve birikimine sahiptir.

Kalkınma Ofisi merkezi Ankara'da bulunan KALKINMA OFİSİ YÖNETİM DANIŞMANLIĞI & EĞİTİM  HİZMETLERİ REKLAM & ORGANİZASYON EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ FUAR HİZMETLERİ  VE LOJİSTİJ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin bünyesinde hizmet veren,  konularında ihtisaslaşmış uzmanların üst kimlik olarak kümelendiği hizmet platformudur.

 

Kalkınma Ofisi Kimdir?

Hizmetlerini bölge,sorumluluk ve yetki kıstaslarıyla  tanımlanmış koordinatörler gözetiminde  vermektedir.

Ülke genelinde yaşanan bilgi kirliliğini aşacak birikime sahip uzmanlarımız;  işletmelerimizin ihtiyaç duydukları bilgi temelindeki donanım ihtiyacına cevap vererek ticaret hayatımızdaki bu büyük boşluğu doldurmaktadırlar.

 

 

 

Okunma Sayısı: 11568

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker