web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
TÜRKİYE OTELLER
KARADENİZ BÖLGESİ
  HV1 Holiday Village (Tatil Köyü 1.sınıf)
  HV2 Holiday Village (Tatil Köyü 2.sınıf)
  G Golf Tesisi
  5*  5 yıldızlı konaklama
  4* 4 yıldızlı konaklama
  3* 3 yıldızlı konaklama
  2* 2 yıldızlı konaklama
  1* 1 yıldızlı konaklama
  A Apart oteller
  B Butik oteller
  S Özel belgeli konaklama tesisleri
  M Moteller
  P Pansiyonlar
  O Dağ  otelleri
  U Yıldızsız
     
KARADENİZ  BÖLGESİ    
     
     
DÜZCE-Akçakoca    
     
Konsopa Hotel 2* www.konsepotel.com
Hızel Otel U www.hizelotel.com
Akçakoca Hotel 4* www.otelakcakoca.com.tr
Otel Vadi 2* www.otelvadi.com
     
BOLU-Abant    
     
Koru Otel 4* www.koruhotel.com.tr
Bolu Prestige Hotel 3* www.boluprestige.com
Kaşmir Hotel 3* www.otelkasmir.com
Yurdaer Hotel Mutfak Sanat Merkezi 3* www.hotelyurdaer.com
Çamlıçeşme Hotel U www.camlicesme.com
Büyük Abant Oteli 5* www.buyukabantoteli.com
Petro Club Abantbey Yaylası   www.petroclub.com.tr
     
Kartalkaya    
     
Dorukkaya Ski & Mountain Resort    
     
ZONGULDAK-Alaplı / Çaycuma    
     
Ay Hotel 2* www.hotelay.com
Yamanlar Hotel 3* www.yamanlarotel.com
Hotel Perla 3* www.otelperla.com
Özkul Hotel Çamyuva 3* www.oz-kulhotel.com
     
K.Ereğlisi    
     
Elif Otel U www.elifotel.net
Hür Hotel U www.hurhotel.com
     
KARABÜK-Safranbolu    
     
Bağlar Saray Hotel 3* www.baglarsaray.com
Zalifre Hotel 3* www.zalifreotel.com
Ebrulu Konak S www.ebrulukonak.com
Gökçüoğlu Konağı S www.astasturizm.com
Kadıoğlu Şehzade Konakları  S www.kadioglusehzade.com
Cinci han Hotel B www.cincihn.com
Asmazlar bağ Evi U www.asmazlarbagevi.com
Kardelen Konakları U www.kardelenkanaklari.com
     
BARTIN-Amasra / İnkum    
     
Otel Akçe Konak U www.akcekonak.com
Seymen Otel U www.seymenotel.com
Türkili Boutique Hotel U www.turkili.com.tr
Sunset incekumu Hotel 2* www.sunsetinkumu.com
     
KASTAMONU    
     
Ilgaz Mountain Resort 5* www.ilgazmountainresort.com
Dağbaşı Otel U www.dagbasi.com
İdrisoğlu Otel U www.idrisogluotel.com
Serender Park Otel & Restaurant U www.serenderparkhotel.com
     
İnebolu    
     
Yakamoz Tatil Köyü U www.yakamoztatilkoyu.com
     
AMASYA    
     
Eylül Buğusu  S www.eylulbugusu.com
Grand Herşena Hotel S www.harsenaotel.com
Grand Pasha Otel S www.granspashahotel.com
Şükrübey Konağı Otel & Restaurant S www.sukrubeykonagi.com.tr
     
SİNOP    
     
Kumsal Hotel 3* www.kumsalhotel.com.tr
Sinop Antik Hotel 3* www.sinopantikotel.com
Diyojen Hotel 2* www.oteldiyojen.com
Denizci Hotel U www.denizciotel.com
Zinos Country Hotel U www.zinoshotel.com
     
Gerze    
     
Hotel Geruze 3* www.otelgeruze.com
     
SAMSUN    
     
Hotel Yafeya 3* www.yafeotel.com
Tepe Otel S www.tepeotel.omu.edu.tr
North Point Hotel U www.northpoint.com.tr
Omtel Otel U www.omuvakfi.org.tr
     
Havza    
Samsun Tuana Otel U www.tuanaotel.com.tr
Ancere Thermal Hotel 4* www.ancerethermalhotel.com
     
ORDU/Ünye    
     
Hotel Balıktaşı 3* www.baliktasihotel.com
Karlıbel Atlıhan Hotel 3* www.karlibelhotel.com.tr
Hotel Turist 2* www.turistotel.com
Difana Hotel 2* www.difanahotel.com
Hotel Grand Kuşçalı 2* www.hotelgrandkuscali.com
Sebile Hanım Konağı B www.sebilehanimkonagi.com
     
Fatsa    
     
Dolunay Hotel 2* www.dolunayotel.net
Fanizan Exculisive Bungalow Meşe Evleri M www.fanizan.com
     
GİRESUN    
     
Hotel New Jasmin 4* www.hotelnewjasmin.com.tr
Kittur Hotel 3* www.otelkittur.com
Otel Ormancılar 2* www.otelormancilar.com
     
TRABZON    
     
Hotel Saylamlar 4* www.hotelsaymanlar.com
Novotel Trabzon 4* www.novotel.com
Usta park Hotel 4* www.ustaparkotel.com
Aksular Hotel 3* www.aksularotel.com
Grand Hotel Zorlu   www.zorlugrand.com
     
Maçka    
Horon Hotel 3* www.otelhoron.com
Zigana Yayla Tatil Köyü 2* www.ziganatatilkoyu.com
     
RİZE /ARTVİN    
     
Çayeli / Hopa    
     
Dedeman Rize 4* www.dedeman.com
Boutique Keleş Otel 2* www.kelesotel.com
Grand Çavuşoğlu Hotel 4* www.alibeycavusogluogluotel.com.tr
Okunma Sayısı: 4066

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker