web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
TÜRKİYE OTELLER
MARMARA TRAKYA BÖLGESİ
  HV1 Holiday Village (Tatil Köyü 1.sınıf)
  HV2 Holiday Village (Tatil Köyü 2.sınıf)
  G Golf Tesisi
  5*  5 yıldızlı konaklama
  4* 4 yıldızlı konaklama
  3* 3 yıldızlı konaklama
  2* 2 yıldızlı konaklama
  1* 1 yıldızlı konaklama
  A Apart oteller
  B Butik oteller
  S Özel belgeli konaklama tesisleri
  M Moteller
  P Pansiyonlar
  O Dağ  otelleri
  U Yıldızsız
     
MARMARA/TRAKYA  BÖLGESİ    
     
     
BALIKESİR  -Gönen/Erdek    
     
Gönen Thermal resort 4* www.gonenkaplicalari.com
Otel Kırtay & Butik Kırtay Otel 3* www.kiryaotel.com
Gül Plaj Otel 2* www.hotelgulplaj.com
Nergiz Otel 2* www.nergizhotel.com.tr
Pınar Otel 2* www.pinarhotel.com
Hotel Aruçi U www.hotelaruci.com
     
Bursa/Merkez    
     
Hotel Almira Bursa 5* www.almira.com.tr
Hotel Baia Bursa 5* www.baiahotels.com
Central Hotel 4* www.centralotel.com
Holiday Inn Bursa 4* www.ihg.com
Hotel Gönlüferah 4* www.gonluferah.com
Hotel Gönlüferah City 4* www.gonluferahcity.com
Burçman Hotel 3* www.burcmanhotel.com
Hotel Kırcı 3* www.kircihotel.com
VIP Apart Hotel A www.vipaparthotel.com
Boyugüzel Thermal Otel U www.boyuguzel.com
     
Uludağ    
     
Karinna Hotel 5* www.karinnahotel.com
Hotel Monte Baia 5* www.baiahotels.com
Beceren Hotel 5* www.beceren.com.tr
Ağaoğlu My Resort Uludağ 5* www.agaoglumyresort.com
Club Voyage Alkoçlar 5* www.alkoclar.com.tr
Ergun Hotel 5* www.ergunhotel.com
Grand Hotel Yazıcı 5* www.grandyaziciotel.com
Kervansaray Hotel Uludağ 5* www.kervansarayhotels.com
     
İnegöl    
     
Angelacoma  Hotel 4* www.hotelangelacoma.com.tr
     
ADAPAZARI/ Sapanca    
Richmond Nua Wellness SPA 5* www.richmondnua.com
Güral Sapanca 5* www.guralsapanca.com
Sakarya Grand Hotel 3* www.sakaryagrandhotel.com
     
Kocaeli    
     
Asya Hotel   www.otelasya.com
Otel Seka Park   www.otelsekapark.com
     
Gebze    
     
Hotel Hegsagone Bayramoğlu 4* www.hegsagone.com
North Star Resort Hotels 4* www.hotelnortstar.net
Life Port İstanbul 4* www.lifeport.com.tr
Otel yelkenkaya 3* www.otelyelkenkaya.com
Club Atabay Otel 2* www.clubatabay.com
Hotel Anibal 2* www.altintasturizm.com.tr
Hotel Delta YSS 2* www.hoteldeltayss.com
Atasayan Hotel U www.atasayanotel.com.tr
     
Karamürsel    
     
Hotel Ferah U www.hotel-ferah.com
Tukuaz Hotel U www.turkuaz-hotel.com
Otel Kao 3* www.otelkao.com
     
Keşan    
     
Balta Otel 2* www.baltaotel.com.tr
Park Hotel 2* www.edirneparkhotel.com
Şaban Açıkgöz Hotel 2* www.acikgoz.com
Efe Hotel B www.efehotel.com
Çetin Hotel U www.cetinhotel.com
Hotel Ürek U www.hotelurek.com
İşçimen Aqua Resort Hotel   www.iscimenhotel.com.tr
Erikli Hotel   www.eriklihotel.com
     
İSTANBUL/Merkez    
     
Barcelo Eresin Topkapı Hotel 5* www.barcelo.com
By Otell  5* www.buotell.com.tr
Ceyaln Intercontinental 5* www.intercontinental.com
Çınar Hotel 5* www.cinarhotel.com.tr
Eser Premium Hotel & Spa 5* www.eserhotel.com.tr
Grand Cevahir Hotel & Convention Center 5* www.gch.com.tr
Holiday Inn İstanbul Airport 5* www.hiistanbulairport.com
Holiday ınn istanbul City 5* www.hiistanbulcity.com
Legacy ottoman Hotel 5* www.legacyottoman.com
Mövenpick Hotel 5* www.poevenpick-istanbul.com
Polat Renaissance  5* www.polatrenaissance.com
Radisson Blu Bosphorus Hotel 5* www.radissonblue.com
Radisson Blu Conferenace & Airport Hotel 5* www.radissonblue.com
Ramada Plaza 5* www.ramadaplazaistanbul.com
Sheraton Ataköy 5* www.sheraton.com
Sheraton maslak 5* www.sheraton.com
Sürmeli İstanbul 5* www.surmelihotels.com
Swissotel The Bosphorus 5* www.swissotel.com
The Marmara Taksim 5* www.themarmarahotels.com
 The Plaza Hotel  5* www.theplazahotel.com.tr
Viaport Hotel 5* www.viaporthotel.com
Mirada Del Mar 5* www.miradahotels.com
Bosphorus Palace Hotel 5* www.bosphoruspalace.com
Pera Tulip Hotel 5* www.peratulip.com
Durusu Park Hotel 5* www.durusuparkotel.com
Hilton 5* www.hilton.com
Merit Halki Palace 5* www.merithalkipalacehotel.com
Golden Cıty 5* www.goldcity.com.tr
Titanic Business Hotel 5* www.titanic.com.tr
LessOttomans 5* www.lessottomans.com
Çırağan Kempinski 5* www.kempinski.com
Ozbi 5*  
Yaşmak Hotels 5* www.yasmakhotels.com
Cartoon Hotel 5* www.cartoonhotel.com
Green Park Hotels & Resorts 5* www.thegreenpark.com
Pera Palas Hotel 5* www.prapalace.com
Akgün istanbul 5* www.akgunhotel.com
Airport Güneş 4* www.guneshotel.com.tr
Antik Hotel  4* www.antikhotel.com
Ataköy Marina Hotel 4* www.atakoymarinahotel.com.tr
Armada Hotel 4* www.armadahotel.com.tr
Best Western Senator 4* www.senatorhotel.com
Best Western The President 4* www.thepresidenthotel.com
Beynova Hotel 4* www.beynova.com.tr
Bilek Hotel 4* www.bilekistanbul.com
Black Bird Hotel 4* www.blackbidhotel.com
Büyük Şahinler Hotel 4* www.hotelbuyuksahinler.com
Crystal Hotel 4* www.chrysalotel.net
Dila Hotel 4* www.dilahotel.com
Dican City 4* www.divan.com.tr
Dream Hill Business De Luxe Hotel 4* www.dreamhill.com
Eresin Taksim & Premier 4* www.eresinhotels.com.tr
Euro Plaza Hotel 4* www.europlazahotel.com
Feronya Hotel 4* www.feronya.com
Golden Age 1 4* www.goldenagehotel.com
Golden Age II De Luxe 4* www.goldenagedeluxehotel.com
Golden park Hotel 4* www.hotelgoldenpark.net
Grand Anka Hotel 4* www.grandankahotel.com
Grand Hotel Gülsoy 4* www.grandhotelgulsoy.com
Grand Şenol Hotel 4* www.grandsenolhotel.com
Grand  Star Hotel 4* www.starhotelsgroup.com
Grand Yavuz Hotel 4* www.grandyavuzhotel.com
Hotel Bulvar Palas 4* www.hotelbulvarpalas.com
Hotel İstanbul Kervansaray 4* www.kervansarayhotel.com
Hotel Mosaic 4* www.mosaic-hotel.com
Hotel Venera 4* www.hotelvenera.com
Hotel Vicenza 4* www.hotelvicenzaistanbul.com
Hotel Villa Suite 4* www.hotelvillaist.com
Hotel Yiğitalp 4* www.yigitalp.com
İstanbul Royal Hotel 4* www.istanbulroyalhotel.com
Kalyon Hotel 4* www.kalyon.com
Kent Hotel 4* www.kenthotel.com
Konak Hotel 4* www.hotelkonak.com
Lamartine Hotel 4* www.lamartinehotel.com
Lady Diana Hotel 4* www.ladydianahotel.com
lares Park Hotel  4* www.laresparkhotel.com
Lion Hotel 4* www.goldenagehotel.com
Mim Hotel 4* www.mimhotel.coom
Novotel  4* www.novotel.com
Oran Hotel 4* www.oranhotel.com
Orka Royal Hotel 4* www.orkaroyalhotel.com
Richmond  İstanbul 4* www.richmondsotel.com.tr
Riva Otel 4* www.rivahotel.com.tr
The Bostancı Otel 4* www.thebostancihotel.com
The Madison Hotel 4* www.madison.com.tr
The Marmara Pera 4* www.themarmarahotels.com
The Marmara Şişli 4* www.themarmarahotels.com
The Peak Hotel 4* www.thepeakhotel.com.tr
Topkapı İnter  İstanbul Hotel 4* www.topkaiinteristanbulhotel.com
Barın Hotel 3* www.barinhotel.com
Elan hotel 3* www.elanhotel.com.tr
Eyfel Oteli 3* www.hoteleyfel.com
Gold Crown Hotel 3* www.goldencrownhotel.com
Harem Hotel 3* www.haremhotel.com
Hotel Grand Ons 3* www.grandos.com
Hotel Martinenz 3* www.hotelmartinenz.com
Hotel Prestige 3* www.hotelprestige.com.tr
İbis İstanbul 3* www.ibishotel.com
La Maison Inter Hotels 3* www.lamaison.com.tr
Residence Hotel 3* www.hotelresidence.com.tr
Taşlık Hotel 3* www.taslikhotel.com
The City Hotel 3* www.thecityhotel.com.tr
Inter Hotel istanbul 2* www.hotelinteristanbul.com
Almina Hotel  S www.alminahotel.com.tr
Anemon Galata S www.anemonhotels.com
Amiral Palace Hotel S www.amiralpalacehotel.com
Arden Hotel S www.hotelarden.com
Avicenna Hotel S www.avicennahotel.com
Barcelo Saray S www.barceloturkey.com
Bebek Hotel S www.bebkhotel.com.tr
Bentley Hotel S www.bentley-hotel.com
Best western Citadel Hotel S www.citadelhotel.com
Eresin Crown Hotel S www.eresincrown.com.tr
Fuat Paşa Oteli S www.fuatpasa.com.tr
Germir Palas Hotel S www.germirpalas.com
Hotel İbrahim Paşa S www.ibrahimpasha.com
Hotel İpek Palas S www.hotelipekpalas.com
Hotel Sidera Palace De Luxe S www.siderapalace.com
Hotel Sultanhan S www.hotelsultanhan.com
Lush Hip Hotel S www.lushhotel.com
Ottoman Hotel Imperial S www.ottomanhotelimperial.com
Pera Rose Hotel S www.perarose.com
The Central Palace S www.centralpalace.com
Blue Hills Hotel B www.bluehillshotel.com
Suite Home Cihangir B www.istanbulsuite.com
Airport Hotel U www.airporthotelistanbul.com
Angel's Home Hotel Sultanahmet U www.hotelangelshome.com
Antis Hotel U www.antishotel.com
Aspen Hotel U www.aspenhotelistanbul.com
Bey marmara  Suite Hotel U www.beymarmara.com
Butik Star Hotel U www.starhotelsgroup.com
Dragos Park Hotel U www.dragosparkhotel.com
Elite Hotels Dragos U www.elitehotels.com.tr
Elite Hotels Küçükyalı U www.elitehotels.com.tr
Erbil Hotel U www.hotelerbil.com
Gönen Hotel U www.laleligonen.com
Gülhanepark Hotel U www.hotelgulhanepark.com
Hotel Akçınar U www.hotelakcinar.com
Hotel Polatdemir U www.polatdemirhotel.com
İkbal De Luxe U www.ikbaldeluxehotel.com
Merinem Hotel U www.marinemhotelistanbul.com
Park 156 Hotel U www.park156.com
Park residence U www.parkresidence.com.tr
Petek Pansiyon U www.petekpansiyon.com
Star Oteli U www.hotelstaristanbul.com
SV Boutique Hotel U www.sv-hotel.com
The Marmara Çamlıca Residence U www.themarmarahotels.com
The Marmara Pendik Residence U www.themarmarahotels.com
The Marmara  Suadiye Residence U www.themarmarahotels.com
The Sofa Hotel U www.thesofahotel.com
     
Bayramoğlu    
     
Bayramoğlu Resort Hotel 3* www.bayramogluresort.com
     
Silivri    
     
Klassis resort Hotel 5* www.klassis.com.tr
Trakya Grand Hotel 5* www.trakyagrandhotel.com
Otel Family 4* www.otelfamily.com
Gümüşova Resort Hotel 3* www.gumusovaresort.com
Silivri Park Otel 3* www.silivriparkotel.com
Klassis Golf Resort & Country Club S www.klassis.com.tr
Otel Maxi Mola U www.otelmaximola.com
Selis Otel U www.selisotel.com
Marin Princess Hotel Kumburgaz    
     
Kilyos    
     
Kilyos Kale Otel 3* www.kilyoskalehotel.com
     
Şile/Ağva    
     
Doğa Tatil Köyü   www.dogatatilkoyu.com
Dedeman şile 5* www.dedeman.com
Tree Tops Park Hotel B www.treetopsparkhotel.com
Woodville Ağaç Evler    
     
     
NEVŞEHİR/Merkez    
     
Dedeman Cappadocia Hotel & Convention Center 5* www.dedeman.com
Altınöz Hotel 4* www.altinozhotel.com
Dinler Resort 4* www.dinler.com
Lykia Lodge Kapadokya 4* www.lykiagroup.com
CCR Otel 5* www.ccr-hotels.com
     
Nar    
     
Hotel Peri Tower 4* www.peritower.com
     
Üçhisar    
     
Üçhisar Kaya Hotel S www.uchisarkayahotels.com
Argos in Cappadocia S www.argosincappadocia.com
Museum Hotel S ww.museum-hotel.com
Hotel Şıra Kapadokya U www.hotelsira.com
Karlık Evi U www.karlikevi.com
     
Avanos    
     
Avrasya Hotel 4* www.avrasyahotel.com
Yıltok Otel 4* www.yiltok.net
A.Village Cave Hotel U www.villagecave.com
Canela Hotel U www.canelahotel.com
     
Göreme    
     
Tourist Hotel & Resort Cappadocia 4* ww.touristhotel-goreme.com
Çiner Hotel 3* www.cinerhotel.com
Göreme Kaya hotel S www.goremekayahotel.com
Aydınlı Cave House Hotel U www.thecavehotel.com
Bedrock Cave Hotel U www.bedrockcavehotel.com
Dervish Cave House Hotel U www.dervishcavehouse.com
Göreme House U www.goremehouse.com
Legend Cave Hotel U www.legendcavehotel.com
Nature Park Cave Hotel U www.natureparkhotel.com
Spelunca Hotel U www.spelunca.com
Stone House Cave Hotel U www.stonehousecavehotel.com
Ccs Cappadocia Cave Suites U www.cappodociacaveresort.com
     
Ürgüp    
     
Dinler Hotels  5* www.dinler.com
Burcu Kaya Hotel 4* www.burcukayahotel.com.tr
Gomeda Hotel 4* www.gomeda.com
Alfina Cave Hotel S www.hotelalfina.com
Yusuf Yiğitoğlu Konağı S www.yusufyk.com
4 Oda Cave House U www.4oda.com
Antik Cave House U www.antikcavehouse.com
Cappadocia Palace Hotel U www.hotel-cappadocia.com
Cappadocia Yıldız Hotel U www.yildizhotel.com
Gamirasu Cave Hotel U www.gamirasu.com
     
AKSARAY/Kozaklı    
Gül Konakları Sinasos S www.dinler.com
Perimasalı Cave Hotel  U www.perimasalihotel.com
Roza resort Thermal & Hotel 5* www.rozaresort.com
Grand Saatçioğlu Otel 4* www.saatciogluotel.com
Asos Thermal De Luxe    www.asosotel.com
Okunma Sayısı: 5149

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker