web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
TÜRKİYE OTELLER
KUZEY EGE BÖLGESİ
  HV1 Holiday Village (Tatil Köyü 1.sınıf)
  HV2 Holiday Village (Tatil Köyü 2.sınıf)
  G Golf Tesisi
  5*  5 yıldızlı konaklama
  4* 4 yıldızlı konaklama
  3* 3 yıldızlı konaklama
  2* 2 yıldızlı konaklama
  1* 1 yıldızlı konaklama
  A Apart oteller
  B Butik oteller
  S Özel belgeli konaklama tesisleri
  M Moteller
  P Pansiyonlar
  O Dağ  otelleri
  U Yıldızsız
     
KUZEY EGE  BÖLGESİ    
     
     
İZMİR                                                             
     
Richmond Epheus Resort 5* www.richmondhotels.com.tr
Sürmeli Efes Resort, Convetion Center 5* www.surmelihotels.com
Hitit Hotel 4* www.hitithotel.com
     
Özdere    
     
Otel Meral U www.otelmeralephesus.com
Club Hotel Grand Efe 4* www.granefe.com
     
Gümüldür    
     
Denizatı Holiday Village 4* www.denizati-hv.com
     
Çeşme    
     
Altın Yunus Resor & Thermal Otel HV1 www.altinyunus.com.tr
Grand Hotel Ontur 5* www.onturhotels.com
Çardak Villa 5* www.cardakvilla.com
Çeşme 7800 5* www.7800cesme.com
Çeşme Papillon Hotel 5* www.cesmepapillionhotel.com
Dalyan Residence Hotel 5* www.dalyanresidence.com
Delmar Hotel 5* www.delmarhotel.com
Ilıca Hotel Spa & Wellnes Resort 5* www.ilicahotel.com
White Dahlia   www.white-dahlia.com
Babylon Hotel 4* www.babaylon.com.tr
Çeşme Ladin Hotel 3* www.ladinhotel.com.tr
Albano Hotel 2* www.cesmealbonahotel.com
Akay Garden Resort U www.akaygarden.com
Solto Alaçatı Hotel U www.soltohotel.com
Atrium Apart Otel A www.atriumotel.com
Begonvil Otel   www.hotelbegonvil.com
     
Karaburun    
     
The  White Dahlia Hotel U www.white-dahlia.com
Ergin Pansiyon Restaurant P www.ergin-pension.de
Karaburun Butik & Pansiyon U www.karaburunbutikpansiyon.com
     
İzmir Merkez    
     
Crown Plaza izmir 5* www.cpizmir.com
Movenpick Hotel İzmir 5* www.movenpick-izmir.com
Hilton 5* www.hilton.com.tr
Moevenpick İzmir 5* www.moevenpick-hotels.com
Agamemnon Spa & Thermal 5* www.cpizmir.com
Boutique Su Perisi 5* www.butiksuperisi.com
Carpe Dıem Claros 5* www.carpediemclaroshotel.com
Aqua Fantasy Club Hotel 5* www.aquafantacy.com
Club Ephesus Princess Hotel 5* www.princess.com.tr
Anemon Fuar Hotel 4* www.anemonhotels.com
Anemon Hotel İzmir 4* www.anemonhotels.com
Ege Palas 4* www.egepalas.com.tr
Hotel İsmira 4* www.hotelismira.com
Karaca Hotel 4* www.hotelkaraca.com.tr
Kaya Prestige 4* www.kayaprestige.com.tr
Anemon Ege Sağlık 3* www.anemonhotels.com
Otel Kaya 3* www.otelkaya.com
Yamukoğlu Hotel 3* www.hotelyumukoglu.com
Otel Atikkan S www.otelantikhan.com
Hotel Beyond B www.hotelbeyond.com
Ontur Hotel izmir B www.onturhotel.com
Residence Otel B www.residencehotel.com.tr
Güzel izmir Oteli U www.guzelizmirhotel.com
     
Foça Dikili    
     
Hanedan Resort & Beach Club 3* www.hanedanresort.net
Foça Kalyon Hotel U www.focakalyonotel.com
Grand Amphora Hotel U www.hotelgrandamphora.com
Dikili Sunset Otel 3* www.dikilisunsethotel.com
     
MANİSA                                        Merkez/Akhisar    
     
Anemon  Hotel Manisa Convention center 5* www.anemonhotels.com
Palmcity Hotel 4* www.palmcityhotel.com
     
BALIKESİR                                                Edremit    
     
Gür Hotel 2* www.altinolukgurhotel.com
Akçam Hotel U www.akcamotel.com
Hotel & Apart Billurcu 3* www.billurcu.com
Ergin Hotel U www.erginotel.com
Adrına Health & Spa   www.spaadriana.com
Afrodit Thermal 4* www.afroditthermal.com
Club Afrodit Tatil Köyü   www.clubafrodit.com
     
Ayvalık    
     
Işık Hotel U www.isikotel.com
Olivera Resort Hotel U www.oliverahotel.com
Ayvalık Beach   www.ayvalikbeach.com
     
Cunda    
     
Otel Alya B www.alyaotel.com
     
ÇANAKKALE                               Çanakkale/Merkez    
Kolin Hotel 5* www.kolinhotel.com
Akol Hotel 4* www.hotelakol.com.tr
İda Kale Resort Hotel 4* www.kaleresort.com
İris Hotel 4* www.irishotel.com
Tusan Hotel 4* www.tusanhotel.com
Anzac Hotel 3* www.anzachotel.com
Artur Hotel 3* www.hotelartur.com
Büyük Truva Hotel 3* www.truvaotel.com
Çanak Hotel 3* www.canakhotel.com
Hotel Helen 3* www.helenhotel.com
Hotel İlion   www.hotelilion.net
Otel Anafartalar 3* www.anafartalarhotel.com.tr
Çanakkale Boğaz Hotel 2* www.hotelbogaz.com
Kervansaray Çanakkale Hotel S www.kervansaray.com
     
Eceabat    
     
Hotel Kum 2* www.hotelkum.com
     
Küçükkuyu    
     
Bungalov Hotel Carpediem U www.carpediembungalow.com
Club Hotel Gültur U www.clubgultur.com
Seğmen Hotel U www.segmenhotel.com
Troy Otel U www.troyotel.com
     
Assos    
     
Assos Eden Gardens Hotel 4* www.assosedengroup.com
Assos Eden beach Hotel 3* www.assosedengroup.com
Assos Nazlıhan Hotel S www.assosedengroup.com
     
Bozcaada    
     
Kaikias Otel ve Sanat Evi S www.kaikiasotel.com
Alesta Otel U www.alestaotel.com
Aral Tatil Çiftliği U www.araltatilciftligi.com
Armutlu Otel U www.otelarmutlu.com
Mitos Otel U www.mitosbozcaada.com
Okunma Sayısı: 5111

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker