web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ANKARA TİCARET ODASI
ANTOD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Öğlen yemeği Millennium Golden Horn Hotel, İstanbul Genel Müdürü Orhan Yeşerenyuva’nın ev sahipliğinde yapıldı.
SI İSTANBUL KULÜBÜ’NÜN MAYIS AYI YEMEĞİ MİLLENNİUM GOLDEN HORN OTEL DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SKAL INTERNATİONAL İSTANBUL MAYIS AYI YEMEĞİNDE BULUŞTU

Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy, Yönetim Kurulu üyeleri, Ayşe Önen, Can Arınel, Selma Tatar, Özen Kırant Yozcu, Mustafa Yalçın, Meltem Tepeler ve kulüp üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği Millennium Golden Horn Hotel, İstanbul Genel Müdürü Orhan Yeşerenyuva’nın ev sahipliğinde yapıldı.

 

 

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy’un hoş geldiniz konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti. Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Federasyonu-FİJET, Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği-ATURJET ile uluslararası etkinlikler yapmak ve Türkiye’nin tanıtımına aktif bir şekilde katılmak için işbirliği kurdu. Ayrıca Skal Türkiye Federasyonu Başkanı Faik Alsaç ve Skal İstanbul üyeleriF FİJET, ATURJET iş birliğinde Skal Federasyon toplantısının Diyarbakır’da yapılması kararlaştırıldı. ‘Adım Başı Tarih’ TV programı yapımcısı ve sunucusu Göksenin İleri, Haliç ve hikayeleri konulu bir konuşma yaptı.

Yemeğe destek veren, Millennium Golden Horn Hotel, İstanbul Genel Müdürü Orhan Yeşerenyuva ve ‘Adım Başı Tarih’ TV programı yapımcısı ve sunucusu Göksenin İleri’ye plaket armağan edildi.

 


 

Okunma Sayısı: 1717

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum

 

 

 

Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker